Udostępnij
Tweetnij

Google Pay kolejną aplikacją z dark mode

Google Pay beta to kolejna aplikacja, która oferuje dark mode. Na razie w wersji poglądowej. Wkrótce ciemny motyw otrzyma stabilne wydanie Google Pay.

Google Pay beta dołącza do grona aplikacji wspierających funkcję dark mode. Firma wprowadza ciemny motyw sukcesywnie do kolejnego oprogramowania. Widzą go już wybrani użytkownicy Map, a ostatnio został dodany także w Earth. Teraz nadszedł czas nad dalszą ekspansję trybu ciemnego.

Aplikacja Google Pay niedawno została diametralnie odświeżona. Jednak zabrakło w niej dark mode. Teraz z funkcji można skorzystać w ostatniej wersji beta, czyli wydaniu poglądowym. Zmiany zostały wdrożone w edycji z numerkiem 119.1.4. Poniżej możecie to zobaczyć na kilka zrzutach ekranowych, które udostępnił serwis źródłowy.

Google Pay beta dark mode Google Pay beta dark mode Google Pay beta dark mode Google Pay beta dark mode

Dark mode w Google Pay beta bez ważnej opcji

Tutaj warto zauważyć, że dark mode z aplikacji Google Pay beta został pozbawiony istotnej funkcji. Zazwyczaj mamy do wyboru trzy opcje. Są to jasny i ciemny motyw oraz dopasowanie do wyboru użytkownika w Androidzie. Tutaj nie ma przełącznika. Oprogramowanie oferuje tylko automatyczny wybór na podstawie ustawienia w telefonie, co trzeba mieć na uwadze. Z czasem pewnie zostanie to rozbudowane.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij