Dział: Sony

Sony Xperia XZ2

Sony Xperia XZ2 i Sony Xperia XZ2 Compact mają premierę już za dwa dni. Tymczasem dochodzi do kolejnych przecieków. W sieci pojawiły się nowe rendery obu telefonów. Tym razem możemy obejrzeć je we wszystkich planowanych kolorach obudowy. Będzie ich kilka. Producent pochwali się nowymi Xperiami już w poniedziałek.

sony xperia xz2

Sony Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact to dwa flagowce Japończyków, które zobaczymy na MWC 2018 w Barcelonie. Producent nie dochował ich w tajemnicy. Evan Blass przed chwilą opublikował informacje o obu telefonach. Mamy również render, który prezentuje urządzenie. Nowy design Sony z pewnością może się podobać.

Sony Xperia XZ2 MWC 2018

Sony Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact mają premierę na MWC 2018 w Barcelonie. Smartfony zobaczymy oficjalnie już w najbliższy poniedziałek. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje o specyfikacji technicznej. Są też ceny obu flagowców i te nie będą aż tak wygórowane, jak w przypadku droższych smartfonów konkurencji.

Sony Xperia XZ1

Sony Xperia XZ2 to jeden z nadchodzących flagowców Japończyków, którego premiery spodziewamy się już za dwa tygodnie na MWC 2018. Smartfon został dostrzeżony w benchmarku AnTuTu pod nazwą kodową H8266. Ujawniona tam specyfikacja techniczna obejmuje m.in. procesor Snapdragon 845 czy ekran Full HD+.

Sony Xperia XZ1 Premium

Sony podało szczegółowe informacje odnośnie wspierania swoich smartfonów po ich premierze. Japońska firma poinformowała, że flagowce Xperia będą wspierane aktualizacjami systemowymi na dwa lata po ich premierze. Sytuacja wygląda nieco inaczej z telefonami ze średniej i niższej półki. Te nie otrzymają prawdopodobnie tak długiego wsparcia.

Sony Xperia XZ1 Premium

Sony Xperia XZ Pro to nadchodzący flagowiec Japończyków, którego premiery spodziewamy się na MWC 2018 w Barcelonie. Urządzenie już wcześniej było obiektem przecieków. Teraz doczekaliśmy się nowych. To schematy, które prezentują telefon z przodu i tyłu obudowy. W ten sposób możemy zobaczyć, co przygotowuje producent.

Sony Xperia XZ Pro

Sony Xperia XZ Pro to nadchodzący flagowiec Japończyków, którego premiera najpewniej odbędzie się już na MWC 2018 w Barcelonie. Smartfon doczekał się ponownie przecieku, gdzie poznajemy niemal dokładną specyfikację techniczną. Na pokładzie znajdzie się m.in. 5,7-calowy ekran OLED o wysokiej rozdzielczości 4K UHD.