Dział: Sony

Sony Xperia XZ Pro

Sony Xperia XZ Pro to nadchodzący flagowiec Japończyków, którego premiera najpewniej odbędzie się już na MWC 2018 w Barcelonie. Smartfon doczekał się ponownie przecieku, gdzie poznajemy niemal dokładną specyfikację techniczną. Na pokładzie znajdzie się m.in. 5,7-calowy ekran OLED o wysokiej rozdzielczości 4K UHD.

Sony Xperia XZ1 Premium

Sony ma w planach wprowadzenie w swoich najnowszych smartfonach ekranów OLED. Do tej pory jednak wiadomości te były jedynie plotkami. Teraz okazuje się, że firma poszukuje specjalisty, który pomógłby w implementacji takich ekranów w najnowszych smartfonach z linii Xperia. Ma także zaprezentować przełomowy telefon.

Sony Xperia XA2 Ultra

Sony Xperia XA2 Ultra, Xperia XA2 i Xperia L2 to trzy nowe smartfony, które Japończycy zaprezentowali w trakcie targów CES 2018. Urządzenia trafią do Polski już w przyszłym miesiącu, a tymczasem producent opublikował na oficjalnym kanale w YouTubie nowe wideo, na którym prezentuje najważniejsze cechy poszczególnych modeli.

Sony Xperia L2 CES 2018

Sony Xperia L2 dołącza do smartfonowego portfolio Japończyków. Telefon trafi wkrótce także do sprzedaży w Polsce i wiemy, że ma kosztować niespełna tysiąc złotych. Tym razem mamy do czynienia z urządzeniem z niższej półki cenowej. Na pokładzie jest m.in. 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT6737T czy 5,5″ ekran HD.

Sony Xperia XA2 Ultra

Sony Xperia XA2 Ultra i Xperia XA2 to dwa nowe smartfony, które Japończycy zaprezentowali dziś na targach CES 2018 w Las Vegas. Telefony wkrótce będą dostępne także w Polsce i znamy już ich ceny. W większym modelu zastosowano 6-calowy ekran oraz podwójny aparat fotograficzny z matrycami 16 i 8 Mpix. Urządzenia pracują pod kontrolą Androida Oreo.

Sony Xperia XZ1 Premium

Sony Xperia XZ1 Premium, XZ1 Plus i XZ1s to trzy nadchodzące smartfony Japończyków z wyższej półki cenowej, które zostaną pokazane za kilka tygodni. Ich premiera ma odbyć się w trakcie targów MWC 2018 w Barcelonie, czyli pod koniec lutego. Dwa pierwsze modele mają dostać procesory Qualcomm Snapdragon 845.

Sony Xperia XA2 Ultra

Sony Xperia XA2 i Xperia XA2 Ultra to dwa nowe średniaki Japończyków, które zbliżają się wielkimi krokami. Smartfony zobaczymy zapewne w trakcie targów MWC 2018 w Barcelonie, a tymczasem możemy je obejrzeć na renderach. Steve Hemmerstoffer, czyli Onleaks, przygotował wizualizację obu modeli telefonów, gdzie możemy obejrzeć je z każdej strony.