Dział: LG

LG V35 LG V30

LG G7, którego spodziewamy się na MWC 2018, w rzeczywistości na targach w Barcelonie może nie zadebiutować. Koreańskie media raportują, że w zamian zobaczymy smartfona LG V30+ α. Urządzenie ma wprowadzić nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, ale mocniejszych podzespołów raczej nie mamy co się spodziewać.

LG G7 koncept wizualizacja

LG G7, jak wynika z najnowszych informacji, które podało Korea Herald, może być tworzone od początku. Jak mówią doniesienia, prezes zarządu firmy wysłał rozporządzenia do pracowników działu mobilnego zaraz po targach CES. Nakazał im rozpoczęcie prac nad G7 od samego początku. Oznacza to, że na nowy telefon jeszcze poczekamy.

LG G6

LG G7 zbliża się wielkimi krokami i możliwe, że zobaczymy go już na targach MWC 2018 w Barcelonie. Tymczasem na łamach serwisu Tigermobiles opublikowano render, który ma rzekomo prezentować tego smartfona. Urządzenie na fotce, o ile jest autentyczne, ma ekran o proporcjach 18:9 oraz bardzo wąskie ramki.

LG G7 koncept wizualizacja

LG G7 jest nadchodzącym flagowcem Koreańczyków, ale niedawno w sieci pojawiły się informacje, jakoby firma planowała zerwać z dotychczasowym nazewnictwem. Tymczasem na brytyjskiej stronie wsparcia producenta pojawiła się informacja w postaci “Future LG G7”. Czyżby więc oznaczało to, że nazwa pozostanie jednak bez zmian?

LG V30 Raspberry Rose CES 2018

LG V30 trafił w zeszłym roku na rynek w czterech kolorach obudowy. Koreańczycy postanowili jednak poszerzyć paletę o nowy odcień. To Raspberry Rose. Telefon w takim kolorze będzie prezentowany na targach CES 2018 w Las Vegas i niedługo ma trafić do sprzedaży. Z informacji przekazanych przez producenta wynika, że pojawi się także w Europie.

LG G6

LG G6 cały czas jest w kolejce po system Android 8.0 Oreo, który to dziś zaczął trafiać na Xiaomi Mi A1. Wiemy jednak, że Koreańczycy przygotowują uaktualnienie do tego systemu dla flagowca pokazanego na MWC 2017. Jeden z pracowników wsparcia firmy ujawnił też pewne informacje na temat, kiedy mniej więcej spodziewać się aktualizacji.

LG V30 Android 8.0 Oreo

LG V30 doczekał się wyczekiwanej aktualizacji do systemu Android 8.0 Oreo. Producent poinformował, że rozpoczyna wdrażać stabilne oprogramowanie na telefony z koreańskiej dystrybucji. Wkrótce jednak, bo na początku przyszłego roku, uaktualnienie ma być dostępne globalnie i powinno trafić także do użytkowników z Polski.