Dział: Akcesoria

Apple HomePod

HomePod to głośnik z Siri, który miał oficjalną zapowiedź w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Apple chciało uruchomić sprzedaż w grudniu, ale doszło do opóźnienia. Premiera urządzenia musi jednak być blisko, bo HomePod został dostrzeżony na stronie FCC pod nazwą A1639. Tam nadano stosowny certyfikat.

Apple HomePod AirPlay 2 Siri

HomePod to głośnik inteligentny z Siri, który już niedługo rzeczywiście może trafić na rynek. Apple już odbiera pierwsze partie tego urządzenia od firmy Inventec. Ta rzekomo zrealizowała zamówienie na około milion sztuk głośnika. Kto wie, a może gigant z Cupertino już wkrótce przerwie milczenie i ogłosi dokładną datę premiery tego sprzętu.

nokia sleep

Nokia Sleep to nowe akcesorium, które pomoże nam w poprawieniu jakości naszego snu. Urządzenie umiejscawia się pod materacem, by śledziło różne pomiary, takie jak długość snu, tętno, jakość spania i chrapanie. Sprzęt może też wpływać na nasze otoczenie, takie jak temperatura czy oświetlenie, by pomóc nam zasnąć w lepszych warunkach.

TAG Heuer Connected Modular 41 opinie cena

TAG Heuer Connected Modular 41 to nowy smartwatch, który ma premierę w trakcie Geneva Days 2018. Zegarek powstał w bliskiej współpracy z firmami Google i Intel. Urządzenie ma m.in. tarczę o wielkości 41 mm i zastosowano tu ekran AMOLED o rozdzielczości 390 x 390 pikseli i jasności 350 nitów. Zwiększono także rozmiar pamięci.

Philips Hub LED

Philips Hue LED wprowadzi do domów właścicieli wkrótce wiele usprawnień. Nowoczesny moduł oświetlenia otrzyma możliwość synchronizacji z muzyką i grami dzięki aplikacji Hue Sync. Pojawi się ona w drugim kwartale 2018 roku, wraz z udoskonaloną wersją już istniejącej aplikacji Hue na smartfony i tablety z iOS i Androidem.

xiaomi smart female thermometer

Xiaomi powiększa gamę inteligentnych produktów. Tym razem chce jednak trafić do kobiet, które albo planują założenie rodziny, albo chcą uniknąć zajścia w ciążę. Nowym gadżetem w inteligentnym domu jest termometr. Pozwala on na badanie i śledzenie cyklu menstruacyjnego kobiety. Ostrzeże też przed ważnymi zmianami zachodzącymi w organizmie.

Xiaomi Mi VR i Oculus Go to nowe, autonomiczne okulary VR, które bedą prezentowane w trakcie targów CES 2018 w Las Vegas. Pierwsze gogle będą dostępne jedynie na terenie Chin i bazują na platformie Qualcomm Snapdragon 821. Natomiast drugie urządzenie ma być dostępne globalnie i nastąpi to niedługo w tym roku.