Dział: Akcesoria

Apple AirPower iPhone X

AirPower to ładowarka bezprzewodowa Apple’a, którą zaprezentowano światu niespełna pół roku temu. Gigant z Cupertino cały czas każe czekać na to akcesorium. Możliwe jednak, że już niedługo. Jest bardzo prawdopodobne, że gadżet trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, o czym raportuje sprawdzone w przeszłości źródło.

Apple AirPods 2 kiedy

AirPods 2. generacji już pojawiały się w przeciekach. Nowych informacji na temat nadchodzących słuchawek Apple’a dostarcza nam raport Bloomberga. Jeśli wierzyć plotkom, to nowe słuchawki bezprzewodowe będą wspierać komendę “Hey Siri”. W przygotowaniu jest też wodoszczelna wersja akcesorium, ale w tym roku jej nie zobaczmy.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 nadchodzi. Nowa opaska dla aktywnych została dostrzeżona na stronie organizacji Bluetooth SIG. Tam przyznano odpowiedni certyfikat, który otwiera urządzeniu drogę do rynkowej premiery. Dowiadujemy się, że Xiaomi Mi Band 2 ma moduł Bluetooth 4.2 i rzeczywiście dokładne tak nazwano nową opaskę.

słuchawki xiaomi

Xiaomi doda do swojej długiej listy urządzeń nowy sprzęt. Tym razem mają być to słuchawki nauszne. Chińska firma niewiele jednak ujawnia. W krótkim poście w serwisie Twitter zapowiada jedynie zapowiedź nowych słuchawek. Nie podaje jednak żadnych szczegółów ani odnośnie samego sprzętu. Na szczegóły będziemy musieli zatem jeszcze poczekać.

Apple HomePod

HomePod jest już dostępny na kilku rynkach. Apple postanowiło zatem pokazać ciekawe funkcje, jakie posiada ten sprzęt i opublikowało nowe wideo. Widać w nim, jak wydawane są kolejne komendy odnośnie uzyskiwania dostępu do muzyki, podcastów czy wiadomości. Pokazano też, jak używać iPhone’a jako pilota do sprzętu.

Apple HomePod opinie test recenzja

HomePod jest już dostępny w sprzedaży i specjaliści z TechInsights postanowili oszacować koszty produkcji tego urządzenia. Okazuje się, że głośnik z Siri nie jest tani w wyprodukowaniu. Same komponenty i produkcja kosztują Apple’a 216 dolarów i to oznacza, że gigant z Cupertino nie zarabia zbyt wiele na tym głośniku.

Apple HomePod opinie test recenzja

HomePod trafił do sklepów w ten piątek. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje i opinie tego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, że głośnik inteligentny z Siri nie jest tani w naprawie. Apple drogo wyceniło koszty napraw dokonywanych już po upłynięciu gwarancji. W miarę rozsądnej cenie będzie realizowana tylko wymiana kabla.