Mapy Google z nową zakładką Zdjęcia z sekcji Odkrywaj

Mapy Google przechodzą bardzo dużo zmian. Nie tak dawno do aplikacji wprowadzono nowy wygląd inspirowany Material Theme. Teraz firma z Mountain View dodaje kolejną nowość. Jest nią zakładka zdjęć dla miejsc przez nas odwiedzanych. Pomoże nam w dokładnym sprawdzeniu jak wygląda dany lokal przed jego znalezieniem.

Więcej

Mapy Google już oficjalnie z integracją z Apple CarPlay w iOS 12

Mapy Google, jak już wcześniej pisaliśmy, miały otrzymać integrację z CarPlay wraz z aktualizacją do iOS 12. Teraz dopiero jednak taka opcja jest w końcu dostępna. Dodatkowo inna aplikacja Google’a otrzymała również integrację z tą usługą Apple. Jest nią Waze. Aktualizacja dodająca tę opcję jest już dostępna w App Store.

Więcej

Google Gboard wkrótce z pływającą klawiaturą

Google Gboard doczekało się kolejnej aktualizacji. Nie wprowadza ona wielu zmian, ale pokazuje kilka ciekawostek w kodzie źródłowym. Przykładem mogą być pliki GIF, które szykowane są na święto Halloween. Poza tym pojawiły się również testy pływającej klawiatury, którą będziemy mogli przesuwać na ekranie.

Więcej

Google Gboard z poważnym błędem w Glide typing

Klawiatura Google, czyli Gboard, zaczyna sprawiać problemy na smartfonach z systemem Android. Użytkownicy skarżą się na błąd, który objawia się źle dobranymi słowami i sugestiami w trakcie pisania. Google potwierdziło, że aplikacja Gboard rzeczywiście jest obecnie kłopotliwa. Można jednak sobie z tym poradzić tymczasowym rozwiązaniem.

Więcej

Mapy Google beta z integracją z Apple CarPlay wraz z iOS 12

Apple CarPlay otrzyma nowe opcje wraz z iOS 12. System ten zadebiutuje dopiero za dwa dni, jednak już teraz pojawiają się pierwsze informacje na temat integracji z innymi aplikacjami. Najnowsze zrzuty ekranu pokazują, jak funkcja będzie działała w połączeniu z aplikacją Mapy Google. iOS 12 zostanie wydany w poniedziałek.

Więcej

Spotify trzykrotnie zwiększa limit utworów pobieranych na jedno urządzenie

Spotify stara się przyciągnąć użytkowników nowymi ofertami. Teraz najnowsze zmiany powinny się spodobać zapalonym audiofilom. W ramach Spotify Premium zwiększono limit utworów, jakie możemy pobrać na nasze urządzenia z 3333 do 10 tysięcy na jedno urządzenie. Limit urządzeń również wzrósł z 3 do 5.

Więcej

Xiaomi dodaje narzędzie WhatsApp Cleaner do MIUI 10

Xiaomi pozwala użytkownikom na zarządzanie swoimi urządzeniami poprzez specjalne narzędzia w ustawieniach. Dzięki temu możemy monitorować między innymi połączenia, SMS-y, a także zużycie danych. Teraz chińska firma dodała nową opcję w MIUI 10. Będzie nią WhatsApp Cleaner, który pomoże nam w czyszczeniu niepotrzebnych danych.

Więcej

Apple Music z nowym interfejsem na ekranie wykonawcy

Apple Music doczekało się kilku nowości. Chodzi tutaj o karty dla poszczególnych artystów. Do tej pory albumy, jakie mogliśmy zobaczyć na liście danego wykonawcy były dodawane nieco chaotycznie. Teraz ma to większy sens. Pojawiły się nowe działy przeznaczone dla singli i albumów z muzyką z koncertów na żywo. Jest też kilka innych, ciekawych zmian.

Więcej

Sklep Play wkrótce z programem lojalnościowym Play Points. Google już go przygotowuje

Sklep Play ponownie doczekał się nowej aktualizacji. Nie wprowadza ona wielu zmian. Pojawiają się jednak testy nowego systemu uprawnień. Kod źródłowy również zdradza dwie zasadnicze modyfikacje. Jedną z nich jest Play Points, czyli Punkty Play, które wyglądają na program lojalnościowy. Będziemy zatem zbierać punkty i później wykorzystamy je podczas zakupów w aplikacji Google’a.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij