Samsung uaktualnia aplikację SoundAssistant. Są przydatne zmiany

SoundAssistant, czyli asystent dźwięku na urządzeniach marki Samsung, doczekał się aktualizacji. Wprowadza ona nowy pasek głośności oraz inne udoskonalenia, które obejmują na przykład mikser. Modyfikacje wprowadzone w SoundAssistant wydają się być na plus. Aktualizacja udostępniana jest poprzez Galaxy Store.

Więcej

Asystent Google dostaje sugestie szybszego wprowadzania danych z klawiatury

Asystent Google doczekał się nowej funkcji. Tym razem są to sugestie obejmujące szybsze wprowadzanie danych z klawiatury. Taka opcja była dostępna już wcześniej, ale potem znikła. Wygląda jednak na to, że Google ponownie przywraca ją w Asystencie, o czym raportuje coraz więcej użytkowników. Zobaczmy, jak to działa.

Więcej

Facebook na Androida dostanie sugestie dotyczące edycji obrazów

Facebook na Androida powinien wkrótce dostać nową funkcję. To sugestie dla zdjęć i w trakcie przewijania newsfeedu proponowana będzie edycja obrazów. Obecnie takie rozwiązanie znajduje się w trakcie testów. Pewnie Facebook docelowo wprowadzi je także do aplikacji na urządzenia z systemem iOS. Zobaczmy, jak to wygląda.

Więcej

OneDrive na Androida dostaje dark mode. Na razie w wersji beta

OneDrive na Androida to kolejna aplikacja, która załapała się na dark mode, czyli ciemny motyw. Microsoft udostępnił taką funkcję w ostatniej wersji z numerkiem 6.0, która obecnie znajduje się na etapie beta testów. Domyślamy się, że ta konkretna odsłona OneDrive na Androida wprowadzi dark mode na stałe.

Więcej

Google Maps z nową sekcją, która zastępuje dojazdy

Google Maps dostanie nową kartę o nazwie Idź, która zastąpi dotychczasową Dojazd. Na razie prowadzony jest program pilotażowy, który obejmuje takie zmiany. W tej nowej pojawią się więc dojazdy oraz inne informacje powiązane z tranzytem. Pojawia się także sekcje miejsca docelowe. Rzućmy sobie na to okiem.

Więcej

Asystent Google dostaje nowy interfejs aktualizacji u kolejnych użytkowników

Asystent Google dostaje nowy interfejs aktualizacji i zaczyna on pojawiać się u coraz większej ilości użytkowników. Zmiany wizualne są z pewnością na plus. Przeprojektowano wygląd kart. Najpierw pojawia się Dzisiaj, a potem tygodniowa. U wybranych osób te nowości w Asystencie pojawiły się już jesienią zeszłego roku.

Więcej

Kontakty Google wyświetlają znajomych, których nie zapisałeś

Kontakty Google na Androida w końcu dostają funkcję znaną z webowej wersji usługi. To niezapisani znajomi, którzy są wyświetlani na liście z innymi kontaktami. Nowość już się pojawia i wygląda na to, że Google włącza ją po stronie własnych serwerów. Wynika to z faktu, że zauważono ją w aplikacji z różnymi numerami.

Więcej

Nowe flagowce Samsunga zgodne z bezprzewodowym Android Auto

Android Auto Wireless jest od teraz zgodne z kolejnymi smartfonami Samsunga. Są to modele Galaxy S20 i Galaxy Z Flip, które dołączają na listę kompatybilnych sprzętów. Google już ją uaktualniło. Niestety, bezprzewodowe Android Auto Wireless nadal wspiera niewiele modeli telefonów. Ich wykaz jest bardzo krótki.

Więcej

Dark mode już dla wszystkich beta testerów aplikacji Google

Google beta to poglądowa wersja głównej aplikacji firmy, która jakiś czas temu dostała dark mode. Wtedy też otrzymał go Asystent Google. Funkcja nie została jednak oddana w ręce wszystkich użytkowników, co właśnie miało ulec zmianie. W nowym komunikacie czytamy, że dark mode powinien być u wszystkich beta testerów.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij