Mapy Google w wersji na Android Auto z widokiem satelitarnym

Mapy Google otrzymują bardzo wiele aktualizacji. Jedną z najnowszych jest możliwość uruchomienia widoku satelitarnego w wersji na Android Auto. Opcja jest już dostępna od jakiegoś czasu na smartfonach z Androidem, jednak dopiero teraz trafiła do wersji samochodowej. Jest już dostępna do pobrania.

Więcej

Sklep Play z wieloma promocjami. Gry i aplikacje za darmo lub w niższych cenach

Sklep Play ponownie zaskoczył nas wieloma świeżymi promocjami. Tym razem na liście są gry, aplikacje i pakiety ikon dostępne całkowicie za darmo. Jest również wiele takich, które pobierzemy w mocno obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Promocje są, jak to zwykle bywa, ograniczone czasowo.

Więcej

Spotify na Androida w końcu z opcją zmiany kolejności utworów

Spotify na Androida wciąż przechodzi wiele zmian i aktualizacji. Użytkownicy jednak bardzo długo wyczekiwali jednej naprawdę ważnej funkcji, która od dawna dostępna jest dla usługi w wersji na iOS. Jest nią możliwość zmiany kolejności utworów na liście odtwarzania. Aktualizacja jest już powoli wdrażana w Spotify.

Więcej

Mapy Google na Androida z ocenami lokali z poziomu powiadomień

Mapy Google otrzymały nową, ciekawą opcję dla tych, którzy lubią pisać recenzje, ale nie lubią się rozciągać i wolą zrobić to szybko. Firma z Mountain View postanowiła udostępnić użytkownikom możliwość oceniania danej restauracji, baru czy innego lokalu z poziomu powiadomienia pojawiającego się na ekranie głównym.

Więcej

Tryb incognito w YouTube na Androida udostępniany dla wszystkich

YouTube rozpoczął testy trybu incognito w wersji na Androida już jakiś czas temu. Później testy zostały zaimplementowane w Music. Dopiero teraz jednak aplikacja na stałe doczekała się opcji. Właśnie udostępniono aktualizację, która wprowadza tryb incognito na stałe. Jeśli wstydzicie się zatem słuchania disco polo, teraz możecie ten wstydliwy fakt łatwo ukryć.

Więcej

Netflix wprowadzi nowy pakiet, ale cena jeszcze nie jest znana

Netflix będzie z pewnością proponował pewne zmiany w pakietach dla swoich użytkowników. Ostatnie informacje mówiły o tym, że dodany zostanie pakiet Ultra, który będzie oferował to samo, co pakiet Premium, ale będzie droższy. Na polskiej stronie pojawia się za to kilka opcji ofert. Najwyraźniej serwis aktualnie testuje wszystkie opcje.

Więcej

Gry Google Play 5.10 z grą Snake i linkami do YouTube

Gry Google Play 5.10 wprowadzają wiele ciekawych elementów. Na liście jest między innymi nowy układ w profilu użytkownika, który znacznie różni się od poprzedniego. Firma z Mountain View postanowiła również dodać zmiany do automatycznego odtwarzania filmów. Pojawia się też gra Snake oraz linki do YouTube w grach.

Więcej

Google zmienia nazwę Chrome Duplex na Chrome Duet

Chrome Duplex to nowa nazwa, która została wprowadzona w lutym. Wcześniej mieliśmy do czynienia z Home. Teraz jednak Google stwierdziło, że może się to jednak kojarzyć użytkownikiem z zapowiedzianym podczas tegorocznego I/O 2018 Google Duplex. Firma postanowiła zatem zmienić nazwę na Chrome Duet.

Więcej

MIUI 11: Xiaomi planuje skupić nakładkę wokół potrzeb konsumentów

MIUI 11 wciąż jest w fazie plotek. „Jedenastka” pojawiła się jednak mimochodem w najnowszym artykule dotyczącej aktualnej wersji nakładki – MIUI 10. Między wierszami ekipa Xioami powiedziała, że firma planuje skupić się podczas produkcji MIUI 11 na potrzebach konsumentów. Nie oznacza to jednak, iż nowa wersja będzie bardzo różniła się od starej.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij