Dział: Huawei

Huawei Enjoy 8

Huawei Enjoy 8 to nowy średniak Chińczyków, który wkrótce powinien oficjalnie zadebiutować. Urządzenie dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. Tam pojawiły się zdjęcia i niemal kompletna specyfikacja techniczna telefonu. Na pokładzie znajduje się m.in. 5,99-calowy ekran HD+ czy podwójny aparat fotograficzny.

Huawei MediaPad M5 10

Huawei MediaPad M5 10 Pro jest jednym z trzech nowych tabletów, które Chińczycy pokażą na targach MWC 2018 w Barcelonie. Urządzenie doczekało się przecieku w postaci oficjalnych renderów. Na nich możemy obejrzeć tablet z różnych stron. Mamy również pewne informacje na temat specyfikacji technicznej tego modelu.

Huawei MediaPad M5 8

Huawei MediaPad M5 8, M5 10 oraz M5 10 Pro to trzy nowe tablety, które powinniśmy zobaczyć już na targach MWC 2018 w Barcelonie. Urządzenia doczekały się kolejnego przecieku. Roland Quandt opublikował na Twitterze informacje o spodziewanych konfiguracjach sprzętowych. Są też ceny wszystkich trzech modeli.

Huawei P20 Plus

Huawei P20 Plus jest największym z trzech nowych smartfonów, które firma pokaże pod koniec marca. Urządzenie doczekało się kolejnego przecieku. Redakcja XDA-Developers uzyskała dostęp do pewnych plików z oprogramowania, które następnie prześwietlono. Tam udało się doszukać pewnych informacji na temat specyfikacji.

Huawei P20 Lite

Huawei P20 Lite już wcześniej został dostrzeżony na stronie komisji FCC. Wtedy poznaliśmy m.in. pewne informacje na temat specyfikacji technicznej. Teraz telefon możemy obejrzeć również na zdjęciach, które opublikowano z dokumentacją po testach sprzętu. Smartfon rzeczywiście ma ekran podobny do tego, który ma iPhone X.

Huawei P20 lite

Huawei P20 Lite zbliża się wielkimi krokami. Telefon zobaczymy już za kilka tygodni wraz z innymi modelami z serii P20. Chińczycy jednak maja to do siebie, że te same modele telefonów lubią wprowadzać na różne rynki pod innymi nazwami. Nie inaczej będzie w przypadku tego modelu, który w pewnych państwach zadebiutuje pod nazwą Huawei Nova 3e.

Huawei P20 Plus

Huawei P20 i P20 Plus zostaną pokazane już za niespełna półtora miesiąca. Tymczasem telefony dostrzeżono na stronie chińskiej organizacji TENAA. Ta publikuje zdjęcia certyfikowanych urządzeń oraz informacje o danych technicznych. Niestety, tych na razie jeszcze nie ma i takie szczegóły zostaną udostępnione z czasem.