Dział: Huawei

Huawei P11

Smartfony z ekranami 18:9 stają się w zasadzie normą, a tymczasem Huawei P11 może być telefonem, gdzie producent pójdzie o krok dalej. W tym modelu może pojawić się wyświetlacz o proporcjach 19:9. Zdaje się to sugerować baza jednego z benchmarków, gdzie dostrzeżono nowe urządzenie pod nazwą kodową Huawei ANE-LX1.

Huawei Honor 7X

Honor 7X jest jednym z nielicznych Honorów, które dostaną aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Nieco wcześniej, bo jeszcze w tym kwartale, telefon otrzyma inną nowość drogą OTA. To funkcja rozpoznawania twarzy, który pozwoli szybko odblokować urządzenie. Oczywiście, na zaawansowane możliwości, które ma iPhone X z Face ID, tu nie liczmy.

Honor 8 Pro, Honor 9i, Honor 7X i Honor 8 Lite Android 8.0 Oreo EMUI 8.0

Huawei planuje udostępnić system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 dla kilku Honorów. Na liście są modele Honor 8 Pro, Honor 7X, 8i i 8 Lite, które mają otrzymać aktualizację w niedługim czasie. W ten sposób urządzenia będą mogły skorzystać nie tylko z najważniejszych nowości nowego systemu Google’a, ale też autorskiej nakładki.

Huawei P11

Huawei P11 to smartfon, który od miesięcy pojawia się w przeciekach. Dosyć niedawno pojawiły się jednak informacje, że producent zmieni nazewnictwo. Nowym flagowcem miał rzekomo być Huawei P20. Głos w tej sprawie zabrał Evan Blass, który twierdzi, że powinniśmy spodziewać się pierwszej z wymienionych nazw, a nie drugiej.

Huawei Mate 10 Pro WOŚP Robert Lewandowski

Huawei Mate 10 Pro w unikatowej wersji również trafił na aukcję, z której dochód zostanie przekazany organizatorom WOŚP. To smartfon, który ma wygrawerowany podpis ambasadora marki. Tak, to Robert Lewandowski. Licytacja zakończy się za ponad nieco tydzień. W ramach podobnej akcji można także licytować Xiaomi Mi Mix 2.

Huawei PSmart

Huawei P Smart jest międzynarodową wersją smartfona Enjoy 7S, który niedawno debiutował w Chinach. Wiemy, że telefon za kilka tygodni pojawi się w Europie. Cena w euro jest już znana. Na temat tego modelu wiemy w zasadzie już prawie wszystko i teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę.

Huawei PSmart

Huawei Enjoy 7s został pokazany w Chinach wcześniej w tym miesiącu i jeśli zastanawiacie się nad tym, pod jaką nazwą zadebiutuje poza Państwem Środka, to mamy odpowiedź. Będzie to Huawei PSmart. Takie informacje przekazał na Twitterze Evan Blass. Leakster opublikował też nowy render prezentujący tego smartfona.