Dział: Samsung

T-Mobile postanowiło potwierdzić, że Samsung Galaxy S7 jest wodoodporny w dość ciekawy sposób. Ekipa prezentująca telefon przeniosła prezentację pod wodę.

Samsung Galaxy Tab S 8.4

Po recenzji pisemnej Samsung Galaxy Tab S 8.4, którą znajdziecie pod tym adresem, przygotowaliśmy dla was wideo, gdzie opisywane rozwiązania możecie obejrzeć w akcji.

Galaxy Tab 4 10.1

Przygotowaliśmy dla was kolejną wideo recenzję. Tym razem bohaterem nowego filmu jest tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Co stwierdził o nim nasz specjalista od produktów koreańskiej firmy? Sprawdźcie sami.

Samsung Galaxy Note PRO 12.2

Po recenzji pisemnej przyszła pora na wideo. Tym razem Robert prezentuje wam w akcji na filmie możliwości tabletu Samsung Galaxy NotePRO 12.2.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Po recenzji pisemnej przyszła pora na wideo. Tym razem Robert prezentuje wam w akcji na filmie możliwości tabletu dla dzieci – Samsunga Galaxy Tab 3 Kids.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Po recenzji pisemnej przyszła pora na wideo. Tym razem Robert prezentuje wam w akcji na filmie możliwości tabletu Samsung Galaxy Tab 3 10.1.

Kolejna generacja Tabów w ofercie koreańskiego producenta. Czym tym razem nas zaskoczą? Jak wypadają w porównaniu z poprzednikami? Czy na 10 calowym ekranie nie brakuje rysika? Jak sprawuje się nietypowy procesor? Czy warto zainwestować w Tab 3? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w tej recenzji.