Instagram: te triki i sztuczki warto znać

Zakupiony przez Facebooka w 2012 roku Instagram jest zdecydowanie największą siecią społecznościową skupiającą się na mobilnej fotografii. Korzysta z niego najprawdopodobniej znaczna większość naszych czytelników, dlatego też przyjrzymy się dziś tej nadzwyczajnej usłudze oraz przedstawimy 10 sztuczek, które zdecydowanie warto znać na przykładzie aplikacji na iOS

Więcej

Instagram: wyłączamy autoodtwarzanie filmów i reklam w sieci kom.

Wraz z wprowadzeniem na Instagramie funkcji publikowana krótkich filmików na wzór tych z serwisu Vine, w aplikacji pojawiła się niezwykle irytująca funkcja zwana auto odtwarzaniem tychże treści. Poza kwestią o wiele większego zapotrzebowania na pakiet danych przez aplikację, automatyczne odtwarzanie filmików może po prostu irytować użytkownika, dlatego pokażemy wam jak szybko wyzbyć się tego problemu.

Czy kiedyś zdarzyło się wam przeglądać Instagrama w pracy, na uczelni czy w szkole, kiedy nagle z urządzenia z uruchomionymi dźwiękami zaczęły odtwarzać się różne dźwięki, czasami brzmiące co najmniej dwuznaczne? Jeśli tak, wiecie, jak irytujące jest to uczucie. Gdy jest wam to obce – lepiej się przed tym zabezpieczyć zawczasu.

Więcej

SJCAM SJ4000 Wi-Fi – recenzja kamerki do zadań specjalnych

Kamerki sportowe stanowią całkowicie odrębny i wyspecjalizowany dział urządzeń do przechwytywania obrazu. Zaprojektowane tak, aby wykonywać zdjęcia i nagrywać wideo w warunkach, w których tradycyjne urządzenia tego typu, bądź smartfony i tablety, nie poradziłyby sobie. Takie właśnie urządzenie, kamerkę SJCAM SJ4000 Wi-Fi, przedstawimy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Więcej

SJCAM – kamerki wideo do zadań specjalnych (poradnik zakupowy)

Nie bez powodu producenci tabletów i smartfonów implementują w swoich urządzeniach aparaty. Coraz większa liczba użytkowników urządzeń mobilnych korzysta z wbudowanych kamerek nie tylko w celu wykonania „selfie”. Coraz większy apetyt na możliwości aparatów, wszak nie każdy nosi na co dzień lustrzankę czy kompakt w kieszeni, powoduje, że tablety i smartfony nie wystarczają. Co wówczas?

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij