Dział: Foto

Adobe Photoshop Fix

Adobe udostępniło kolejną aplikację do retuszu zdjęć na urządzenia z Androidem. Tym razem to Photoshop Fix do retuszu portretów.

Instagram Tablety.pl

Instagram rośnie jak na drożdżach. Popularny serwis do zdjęć doczekał się już ponad 500 mln aktywnych użytkowników, z czego 300 mln osób odwiedza serwis każdego dnia.

Instagram Tablety.pl

Zakupiony przez Facebooka w 2012 roku Instagram jest zdecydowanie największą siecią społecznościową skupiającą się na mobilnej fotografii. Korzysta z niego najprawdopodobniej znaczna większość naszych czytelników, dlatego też przyjrzymy się dziś tej nadzwyczajnej usłudze oraz przedstawimy 10 sztuczek, które zdecydowanie warto znać na przykładzie aplikacji na iOS

Instagram Tablety.pl

Wraz z wprowadzeniem na Instagramie funkcji publikowana krótkich filmików na wzór tych z serwisu Vine, w aplikacji pojawiła się niezwykle irytująca funkcja zwana auto odtwarzaniem tychże treści. Poza kwestią o wiele większego zapotrzebowania na pakiet danych przez aplikację, automatyczne odtwarzanie filmików może po prostu irytować użytkownika, dlatego pokażemy wam jak szybko wyzbyć się tego problemu.

Czy kiedyś zdarzyło się wam przeglądać Instagrama w pracy, na uczelni czy w szkole, kiedy nagle z urządzenia z uruchomionymi dźwiękami zaczęły odtwarzać się różne dźwięki, czasami brzmiące co najmniej dwuznaczne? Jeśli tak, wiecie, jak irytujące jest to uczucie. Gdy jest wam to obce – lepiej się przed tym zabezpieczyć zawczasu.

Instagram Tablety.pl

Obecnie Instagram prezentuje nam zdjęcia w rozdzielczości 640 x 640 pikseli, ale już wkrótce ma to się zmienić, gdyż już teraz aplikacja wgrywa fotki w jakości 1080px!

Instagram Tablety.pl

Instagram już wkrótce ruszy z nową inicjatywą i będzie nią Highlights. Co to takiego?

SJCAM SJ4000 WiFi 22

Kamerki sportowe stanowią całkowicie odrębny i wyspecjalizowany dział urządzeń do przechwytywania obrazu. Zaprojektowane tak, aby wykonywać zdjęcia i nagrywać wideo w warunkach, w których tradycyjne urządzenia tego typu, bądź smartfony i tablety, nie poradziłyby sobie. Takie właśnie urządzenie, kamerkę SJCAM SJ4000 Wi-Fi, przedstawimy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury!