Udostępnij
Tweetnij

Instagram wkrótce zaprezentuje zdjęcia w większej rozdzielczości

Obecnie Instagram prezentuje nam zdjęcia w rozdzielczości 640 x 640 pikseli, ale już wkrótce ma to się zmienić, gdyż już teraz aplikacja wgrywa fotki w jakości 1080px!

Instagram Tablety.pl

Obecnie Instagram prezentuje nam zdjęcia w rozdzielczości 640 x 640 pikseli, ale już wkrótce ma to się zmienić, gdyż już teraz aplikacja wgrywa fotki w jakości 1080px!

W dobie smartfonów z ekranami o rozdzielczości full HD czy większej, zdjęcia prezentowane przez Instagram wypadają nieco blado. Obecnie zdjęcia wyświetlane są w aplikacji w jakości 640 x 640 pikseli. Tymczasem to ma się wkrótce zmienić!

Okazuje się, że aplikacja Instagramu już teraz wgrywa zdjęcia w większości rozdzielczości i jest to 1080 x 1080 pikseli! Na stronie czy w aplikacji zdjęcia nadal wyświetlane są w niższej jakości, ale nadchodzące zmiany zdradza nam kod strony Instagramu! Dowód widzicie poniżej.

kod

Na chwilę obecną nie wiemy jednak, kiedy nastąpią zmiany i Instagram podniesie w aplikacji na iOS oraz Androida jakość wyświetlanych zdjęć. Pozostaje nam wierzyć, że w niedługim czasie.

źródło: The Verge

 

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij