Windows 11 22H2 otrzyma nowe widżety i adaptacyjne karty

Windows 11 22H2 to duża aktualizacja okienek, która jest w drodze. Microsoft wprowadzi wraz z nią nowe widżety, które będą dostarczane przez twórców trzecich. Następnie mamy nowość o nazwie adaptacyjne karty. Uaktualnienie do Windows 22H2 powstaje pod nazwą Sun Valley 2 i ma zostać udostępnione w drugiej połowie 2022 r.

Więcej

Wiemy, kiedy ma pojawić się pierwsza duża ktualizacja dla Windows 11

Windows 11 22H2 to duża aktualizacja nowych okienek. Microsoft rozwija ją pod nazwą kodową Sun Valley 2. Kiedy pojawi się to uaktualnienie? Przecieki zakładają sfinalizowanie prac w maju przyszłego roku. Natomiast publiczną dostępność aktualizacji Windows 11 22H2 zaplanowano na lato 2022 r.

Więcej

Asus ROG Zephyrus Duo 16 w drodze. Laptop otrzyma dwa ekrany i zobaczymy go na CES 2022

Asus ROG Zephyrus Duo 16 to nowy laptop do gier tajwańskiej marki, który otrzyma dwa ekrany. Urządzenie zapewne zobaczymy w trakcie targów CES 2022 w Las Vegas. Tymczasem wyciekła jego częściowa specyfikacja techniczna. Zobaczmy, co zaoferuje Asus ROG Zephyrus Duo 16 i jak wygląda to urządzenie

Więcej

Windows 10 nie dostanie nowych emoji z Windows 11. Microsoft nie ma takich planów

Windows 11 otrzymał ostatnio nowe emoji. Czy znajdziemy je również w systemie Windows 10? Wygląda na to, że jednak nie, bo Microsoft nie ma w planach wprowadzenia tych emotek na pokład starszych okienek. Tak więc nowe emoji pozostaną na wyłączność dla użytkowników Windows 11, z czym trzeba będzie się pogodzić.

Więcej

Windows 11 ma efekt Mica. Microsoft dodaje go w kolejnych aplikacjach, w tym Office

Windows 11 dostał sporo nowości i wśród nich jest efekt Mica. Microsoft wprowadził go już do części programów. Teraz dowiadujemy się, że dostają go kolejne aplikacje. Wśród nich jest Word z pakietu biurowego Office. Zobaczmy, co dodaje Mica z Windows 11 w oprogramowaniu.

Więcej

Windows 11 dostaje nowe emoji. Aktualizacja już dostępna

Windows 11 załapał się na nowe emoji. Wnosi je aktualizacja KB5007262, która wprowadza także liczne poprawki błędów. Jakie nowe obrazki pojawiły się w okienkach? Są to emotki stanowiące część aktualizacji emoji 13.1 udostępnionej wcześniej przez konsorcjum Unicode.

Więcej

Asus Vivobook 13 Slate OLED zaprezentowany. Cena i specyfikacja laptopa

Asus Vivobook 13 Slate OLED to nowy laptop marki. To pierwsze urządzenie 2w1 z 13-calowym wyświetlaczem tego typu na rynku. Sprzęt trafi do sprzedaż w grudniu. Tymczasem zobaczmy, jak przedstawia się specyfikacja techniczna i cena Asus Vivobook 13 Slate OLED.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij