Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 24H2 – kiedy aktulizacja? Microsoft szykuje sporo nowości

Windows 11 24H2 to duża aktualizacja dla okienek, której premiera odbędzie się później w tym roku. Kiedy to nastąpi oraz jakie nowości wniesie to uaktualnienie? Microsoft planuje udostępnić Windows 11 24H2 w drugiej połowie 2024 r. Oprogramowanie ma wnieść sporo funkcji, w tym opartych na sztucznej inteligencji.

Windows 11 24H2 to kolejna duża aktualizacja dla popularnego systemu operacyjnego po zeszłorocznej wersji 23H2. To drugie uaktualnienie nie wprowadziło zbyt wielu nowości. Na ten rok Microsoft rzekomo szykuje znacznie więcej funkcji. Informacje na ten temat uzyskał serwis źródłowy.

Kiedy aktualizacja Windows 11 24H2

Microsoft na razie nie ma konkretnego terminu premiery uaktualnienia Windows 11 24H2, ale sama nazwa wskazuje na to, że nastąpi to w drugiej połowie tego roku. Serwis źródłowy twierdzi, że premiera powinna odbyć się w okolicy września. Wtedy oprogramowanie ma zacząć trafiać w ręce wszystkich użytkowników zgodnych komputerów, co pewnie ponownie będzie odbywać się etapami.

kiedy aktualizacja Windows 11 24H2 co nowego nowości Microsoft
Aktualizacja Windows 11 24H2 ma wnieść sporo nowości

Aktualizacja 24H2 dla jedenastki mogła w rzeczywistości stać się systemem Windows 12, ale wygląda na to, że premiera dużego uaktualnienia dla okienek z tym numerkiem uległa opóźnieniu. Związane to jest m.in. z opuszczeniem szeregów firmy przez Panosa Panaya. Dlatego plany uległy zmianie.

Windows 11 24H2 ma wprowadzić liczne nowości oparte na sztucznej inteligencji, które Microsoft zapowiedział już wraz z partnerami wcześniej. Na obudowach nowych komputerów nie znajdzie się po prostu logo dwunastki, ale planowana funkcjonalność nie powinna ulec zmianie. Nowych opcji ma być rzekomo bardzo sporo, ale na konkretne informacje na ten temat trzeba będzie poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

źródło: WindowsCentral

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij