Moto Z3 Play: wiemy, kiedy odbędzie się premiera

Motorola Moto Z3 Play to smartfon, na który Lenovo każe nam długo czekać. Na szczęście, premiera odbędzie się już w niedługim czasie i wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi. Na temat Moto Z3 Play wiemy już w zasadzie prawie wszystko. Specyfikacja techniczna jest już znana. Wcześniej mogliśmy obejrzeć ten telefon także na renderach.

Więcej

Moto Z3 Play na oficjalnym renderze

Moto Z3 Play to nowy średniak z logo firmy Motorola na obudowie, który powinien zadebiutować już w niedługim czasie. Tymczasem możemy go zobaczyć na renderze opublikowanym przez Evleaks. Na nim widać Moto Z3 Play z każdej strony. Urządzenie rzeczywiście ma czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej ramce.

Więcej

Motorola Moto Z3 Play na nowych zdjęciach

Motorola Moto Z3 Play jest zapewne blisko premiery. Tymczasem dochodzi do kolejnych przecieków. Na łamach chińskich mediów opublikowano kilka nowych fotek. Zdjęcia prezentują telefon z przodu i tyłu obudowy. Na jednym z nich Motorola Moto Z3 Play ma włączony ekran, gdzie można zobaczyć wersję systemu Android.

Więcej

Motorola Moto Z3 Play na nowym renderze. Premiera coraz bliżej

Motorola Moto Z3 Play to smartfon, który niedawno mogliśmy zobaczyć na renderach Onleaks. Teraz w sieci pojawił się nowy render prasowy tego telefonu. Na nim możemy zobaczyć zarówno przód, jak i tył obudowy Moto Z3 Play. Specyfikacja techniczna smartfona też jest w zasadzie nam znana. Co już wiemy o tym modelu?

Więcej

Motorola Moto G6, Moto G6 Play i Moto G6 Plus oficjalnie

Motorola Moto G6, Moto G6 Play i Moto G6 Plus to trzy nowe smartfony Lenovo, które zaprezentowano dziś oficjalnie w brazylijskim Sao Paulo. Urządzenia wkrótce trafią na rynek i tym razem mamy do czynienia ze średnią półką cenową. Rzućmy okiem na nowe średniaki Motoroli, bo te prezentują się całkiem ciekawie.

Więcej

Moto G6 Play na krótkim filmie. Na kilka dni przed premierą

Motorola Moto G6 Play to jeden z trzech nowych smartfonów Lenovo z niższej półki cenowej, których premiery spodziewamy się za kilka dni. Tymczasem urządzenie doczekało się kolejnego przecieku. Tym razem jest to krótki film, na którym Moto G6 Play może obejrzeć prawie z każdej strony. Co już wiemy o tym telefonie?

Więcej

Motorola Moto G6, Moto G6 Play i G6 Plus w tym miesiącu

Motorola Moto G6, Moto G6 Play i Moto G6 Plus to trzy nowe smartfony Lenovo z niższej półki cenowej. Wiemy, że ich oficjalna premiera jest blisko i odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Okazuje się, że na temat tych urządzeń wiemy naprawdę wiele. Specyfikacje techniczne również są już nam znane. Zobaczmy, czego się spodziewać.

Więcej

Motorolo Moto Z3 Play na renderach Onleaks

Motorola Moto Z3 Play to smartfon, który jest już blisko premiery. Tymczasem urządzenie doczekało się nowego przecieku. Tym razem są to rendery, które przygotował Onleaks, czyli Steve Hemmerstoffer. W ten sposób telefon możemy obejrzeć z każdej strony. Motorola Moto Z3 Play nie ma złącza słuchawkowego i dostała 6-calowy ekran.

Więcej

Motorola Moto Z3 Play gości u FFC. Specyfikacja jest już znana

Motorola Moto Z3 Play to nowy smartfon Lenovo, który musi być blisko premiery. Telefon dostrzeżono na stronie komisji FCC pod nazwą kodową XT1929. Tam opublikowano dosyć dużo informacji na temat specyfikacji technicznej telefonu. Motorola Moto Z3 Play zapowiada się na ciekawy model z tak zwanej wyższej półki średniej.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij