Dział: Lenovo

Motorola Moto G6 Play

Motorola Moto G6 to jeden z kilku nowych smartfonów, które powinniśmy zobaczyć w trakcie targów MWC 2018 w Barcelonie. Tymczasem urządzenie nie zostało dochowane w tajemnicy. Telefon jest obiektem przecieku w postaci renderów, które przygotował Steve Hemmerstoffer. Moto G6 Play będzie dosyć prostym smartfonem.

Lenovo K320t

Lenovo K320t to nowy smartfon Chińczyków, który debiutuje w Państwie Środka. Urządzenie wyceniono na równowartość zaledwie 153 dolarów, a więc jest to tańsza propozycja. Telefon może jednak się podobać, bo ma ekran o modnych proporcjach 18:9 i rozdzielczości HD+. Niewysoka cena sprawi, że na pewno znajdzie spore grono zainteresowanych.

Motorola trollowanie Samsung Apple iPhone X

Samsung niedawno opublikował reklamę, gdzie postanowił potrollować Apple’a i jego jubileuszowego smartfona iPhone X. Motorola postanowiła pociągnąć temat i przygotowała kontynuację filmu Koreańczyków, na którym to jednak jeden z bohaterów nie ma modelu z serii Galaxy. Wybiera telefon Moto Z2 Play z modułami.

Motorola Moto X4 cena opinie

Motorola Moto X4 to smartfon, który premierę miał w trakcie wrześniowych targów IFA 2017. Teraz doczekaliśmy się jego debiutu w kraju. Telefon trafił do sklepów w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy i są to Super Black oraz Sterling Blue. Znamy już cenę, która to jednak do najniższych nie należy i kto wie, czy nie lepiej zdecydować się na inny model.

Lenovo Tab 7 Essential

Lenovo Tab 7 i Tab 7 Essential to dwa nowe tablety Chińczyków. Tym razem to propozycja z niższej półki cenowej. Urządzenie mają podstawową specyfikację techniczną, która obejmuje m.in. 7-calowe ekrany IPS o małej rozdzielczości czy procesory MediaTeka. Ceny są niskie, ale z drugiej strony nie oczekujcie po tych modelach zbyt wiele.

Tablety Lenovo Tab 4

Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 8 Plus, Lenovo Tab 4 10 oraz Lenovo Tab 4 10 Plus to cztery nowe tablet Chińczyków, które zaprezentowane są w trakcie barcelońskich targów MWC 2017. Urządzenia te trafiły do sprzedaży w naszym kraju. Wraz z dedykowanymi akcesoriami. Ceny są już znane i zaczynają się od 649 złotych.

Motorola Moto Android 8.0 Oreo aktualizacja

Motorola ujawniła listę smartfonów, które załapią się na aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Wykaz zgodnych modeli nie jest jednak zbyt długi i obejmuje tylko kilka telefonów. Zła informacja jest taka, że właściciele popularnych modeli Moto G4 będą musieli obejść się smakiem i zostaną pozbawieni aktualizacji do nowego Androida.