Dział: Xiaomi

Xiaomi Mi 6 Android 8.0 Oreo beta MIUI 9

MIUI 9 Global Beta ROM doczekało się nowej, bardzo ciekawej opcji. Jest nią Game Booster, które pozwala na poprawienie wydajności gier i aplikacji uruchamianych na urządzeniach marki Xiaomi ze wspomnianym, zainstalowanym oprogramowaniem. Nowa opcja powoduje, że pamięć w sprzęcie jest czyszczona przy uruchamianiu trybu.

Xiaomi Redmi 5 Plus kiedy w Polsce

Xiaomi Redmi 5 Plus i Redmi 5 można zakupić w Chinach, ale w kraju nasi dystrybutorzy ciągle każą nam czekać. Jeśli jednak wypatrujecie tych telefonów, to mamy dobre wieści. Oba modele wkrótce będą dostępne w Polsce, co udało nam się potwierdzić od jednego z dystrybutorów. To kwestia kilku najbliższych tygodni.

Xiaomi Mi7 render

Xiaomi Mi 7 zostanie oficjalnie pokazany dopiero najwcześniej za kilka tygodni. Tymczasem w sieci pojawił się render, który ma rzekomo prezentować plecki tego telefonu. Nie wiadomo, czy jest on prawdziwy. Jeśli jednak tak, to widać przeprojektowany aparat fotograficzny z dwoma obiektywami, a obudowa zdaje się być wykonana ze szkła.

Xiaomi Mi 5X MIUI 9

MIUI 9 testowane jest już od jakiegoś czasu. Xiaomi w końcu postanowiło ujawnić, jakie dokładnie sprzęty tej firmy otrzymają nowe uaktualnienie wprowadzające wspomniane oprogramowanie. Na liście jest aż 40 urządzeń chińskiej firmy. Znajdują się na niej również takie sprzęty, które mają na koncie kilka przepracowanych lat.

Xiaomi Redmi 5 Plus kiedy w Polsce

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus zostały pokazane w zeszłym miesiącu i od grudnia dostępne są w Chinach. Nas jednak bardziej interesuje dostępność w kraju, prawda? Mamy dobre wieści, bo już w przyszłym miesiącu oba telefony mają być dostępne globalnie w Europie, a więc pewnie także w Polsce. Dobrą wiadomością jest LTE B20.

Xiaomi Mi 7

Xiaomi Mi 7 to nadchodzący flagowiec Chińczyków, którego premiera odbędzie się pewnie na wiosnę. Firma zamierza wziąć udział w targach MWC 2018, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie. Nie liczmy jednak na to, że w trakcie imprezy w stolicy Katalonii zobaczymy następcę Mi 6. Na debiut raczej poczekamy dłużej.

Xiaomi Mi Max 3 plotki

Xiaomi Mi Max 3 był już obiektem przecieków w zeszłym roku, a teraz informacje na temat tego telefonu powracają. Na chińskim serwisie Weibo opublikowano pewne szczegóły dotyczące domniemanej specyfikacji technicznej. Pojawiają się tam jednak pewne plotki, które świadczyłyby o regresie względem poprzednika, w co trudno uwierzyć.