Dział: Xiaomi

Xiaomi Redmi 4A Android 7.1.2 Nougat MIUI 9.2

Xiaomi Redmi 4A to smartfon, który trafił do Polski rok temu. Urządzenie zadebiutowało w sklepach z Marshmallowem. Teraz w końcu producent zaczął udostępniać MIUI 9 Global ROM oparty na systemie Android 7.1 Nougat. Początkowo był on dostępny dla części użytkowników, a teraz można go pobierać globalnie.

Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi 5 Android 8.0 Oreo

Xiaomi Mi 5 oraz Xiaomi Mi Mix debiutowały w 2016 roku. Nie są to najnowsze telefony Chińczyków, ale jest możliwe, że mimo to dostaną uaktualnienie do systemu Android 8.0 Oreo. Firma prowadzi już wewnętrzne testy tej wersji systemu na wymienionych smartfonach i możliwe, że zdecyduje się na publicznie dostępną aktualizację.

Xiaomi Mi Max 3 plotki

Xiaomi Mi Max 3 to wielki phablet Chińczyków, który jest w przygotowaniu. Nowych informacji o tym urządzeniu dostarcza nam raport XDA-Developers, który uzyskał dostęp do plików z firmware tego modelu. Tam doszukano się wielu informacji na temat specyfikacji technicznej. Okazuje się, że szykuje się bardzo ciekawy telefon, który dostanie skaner tęczówki oka czy procesor Qualcomm Snapdragon 660.

Xiaomi Mi 7 cena

Xiaomi Mi 7 może być pierwszym smartfonem Chińczyków, który dostanie ekran OLED. Potwierdza to firmware, który uzyskał serwis źródłowy. Tam również znajdują się zapiski, które sugerują funkcję Always on Display, którą znamy z telefonów konkurencji. Jest też informacja o baterii, ale jej pojemność będzie mniejsza niż w Xiaomi Mi 6.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro opinie

Xiaomi Redmi Note 5 Pro jest pierwszym ogólnie dostępnym smartfonem z procesorem Qualcomm Snapdragon 636. Pewnie zastanawiacie się nad tym, jak w rzeczywistości procesor ten radzi sobie względem Snapdragona 636 i innych układów dla średniaków? Odpowiedź na to pytanie przynoszą nam testy przeprowadzone przez Android Central.

Xiaomi Mi Mix 2s Xiaomi Mi 7 kiedy

Xiaomi Mi 7 ma być pierwszym smartfonem Chińczyków, który ma szansę otrzymać zaawansowany mechanizm rozpoznawania twarzy. Producent cały czas pracuje nad udoskonaleniem tej funkcji i dlatego premiera nowego flagowca odbędzie się trochę później. Niedługo jednak fani marki będą mogli zakupić Xiaomi Mi Mix 2s.

Xiaomi Mi Mix 2s

Xiaomi Mi Mix 2s istnieje i możliwe, że zobaczymy go w trakcie targów MWC 2018 w Barcelonie. Tymczasem dochodzi do kolejnych przecieków. W sieci pojawiły się dwa nowe rendery. Jeden z nich wydaje się być całkiem autentyczny, ale o drugim z nich już tego powiedzieć nie można. Rzućmy jednak na nie okiem.