Dział: Tablety HP

HP Elite X3

HP nie zasypia gruszek w popiele i stworzyło najwydajniejszego smartfona z systemem Windows 10 Mobile, przy którym najdroższe Lumie Microsoftu mogą “się schować”. HP Elite X3 ma m.in. wydajny procesor Qualcomm Snadragon 820, 4 GB pamięci operacyjnej RAM i niemal 6-calowy ekran AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie ma nie tylko być smartfonem, ale również tabletem oraz komputerem PC!

HP Pavilion x2 12

HP zaprezentowało hybrydę 2w1 Pavilion x2 12 wcześniej w tym tygodniu, a teraz urządzenie pojawiło się w niemieckim sklepie internetowym producenta, gdzie zostało wycenione na 699 euro.

HP Pavilion x2

Firma HP zapowiedziała dziś wiele nowych urządzeń. Wśród nich znalazł się także nowy tablet z systemem Windows 10 i dołączaną klawiaturą – model Pavilion x2, który ma m.in. wyświetlacz klasy IPS o przekątnej 12,1 cala i rozdzielczości 1920 x 1280 pikseli oraz 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Cherry Trail. Urządzenie trafi do sprzedaży na początku przyszłego miesiąca, w cenie od 500 dolarów i będzie rywalizować na rynku o klienta z Surface’ami 3 od Microsoftu.

HP Elite x2 1012

Firma HP wprowadza do oferty nową hybrydę – Elite x2 1012 z klawiaturą, bezwentylatorowym procesorem Intel Core M i systemem Windows 10.

HP Envy Note 8

Firma HP w trakcie dzisiejszego spotkania z mediami zaprezentowała swoje jesienne portfolio urządzeń z systemem Windows 10. Wśród nich znalazł się tablet HP Envy Note 8 oraz urządzenia hybrydowe z serii Spectre: x2 oraz x360. Przyjrzyjmy się nowościom firmy z bliska.

HP Pro Tablet 10 EE

Firma HP przygotowuje nowy tablet z 8-calowym ekranem i systemem Windows – model Envy 8 Note 5000, który dostrzeżono m.in. na stronie komisji FCC.

HP Pro Tablet 608 G1

Firma HP zaprezentowała kilka nowych urządzeń z Windows, a wśród nich znalazł się także tablet z systemem Windows 8.1 dla wymagających użytkowników – model Pro Tablet 608 G1, który do sprzedaży trafi w lipcu.