Dział: ACER

Acer tuż przed targami Computex 2017 zapowiedział w ofercie dwa nowe tablety, modele Iconia Tab 10 (A3-A50) i Iconia One 10 (B3-A40FHD). Pierwszy z nich wyróżnia się ekranem z technologią kropki kwantowej, którą znamy z telewizorów Samsunga. Drugi ma z kolei dwa złącza microUSB z funkcją OTG. Zobaczmy, co oferują te tablety.

Acer Tablet

Acer GP8 jest nowym tabletem Tajwańczyków, który dostrzeżono w sieci. Urządzenie przeszło już certyfikację u FCC czy Wi-Fi Alliance, a więc jego premiera musi być blisko. Acer GP8 można też znaleźć w bazie benchmarku GFXBench, który ujawnia całkiem sporo szczegółów związanych ze specyfikacją techniczną tabletu.

acer k650i

Projektor Acer K650i trafi do sklepów we wrześniu tego roku. Będzie to projektor LED wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080p.

Acer Iconia Tab 10 (A3-A40)

Firma Acer powraca na rynek z nowym modelem tabletu Iconia Tab 10. Urządzenie ukrywa się pod nazwą A3-A40 i jest co najmniej ciekawe. Nowy tablet Tajwańczyków ma 10,1-calowy ekran o rozdzielczości WUXGA oraz 64-bitowy procesor MediaTek MT8163A. Nie zabrakło też wsparcia dla technologii Acer Quadio, która zapewnia krystaliczny dźwięk DTS-HD. Acer Iconia Tab 10 (A3-A40) w Europie wyceniono na 229 euro.

Acer Tab 8 s

Serwis Tabletmonkeys opublikował informacje na temat nowego tabletu. Wygląda na to, że Acer Tab 8 S będzie następcą tabletu dla graczy – Predatora 8.

Firma ACER opublikowała na własnym kanale w serwisie YouTube krótkie wideo, w którym zaprasza ludzi do oglądania specjalnej konferencji. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia i będzie transmitowane na żywo.