Udostępnij
Tweetnij

Acer K650i – mobilny projektor LED 1080p (wideo)

Projektor Acer K650i trafi do sklepów we wrześniu tego roku. Będzie to projektor LED wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080p.

Firma Acer wprowadziła do swojej oferty nowy projektor LED o rozdzielczości 1080p. K650i, bo pod taką nazwą urządzenie będzie funkcjonowało, wyposażono w głośniki stereo z technologią DTS Sound i Acer True Harmony. Jak twierdzi producent, pozwala to na uzyskanie kinowej głębi dźwięku.

acer k650i

Co więcej technologia LumiSense+, dzięki czujnikom światła, umożliwia dostosowanie jasności wyświetlanego obrazu do warunków znajdujących się w danym pomieszczeniu. Dodatkowo urządzenie korzysta z technologii Acer ColorPurity+, ColorBoost3D i ColorSafe II, które pozwalają na oddanie głębokich barw. Głębszą czerń zapewnia natomiast technologia DynamicBlack, która analizuje wyświetlany film klatka po klatce i dostosowuje natężenie światła. K650i ma także zapewniać lepsze nasycenie barw niż w konkurencyjnych projektorach mobilnych.

Lampa LED umożliwia za to dłuższą żywotność urządzenia. Po pierwsze – można je swobodnie natychmiast wyłączyć i schować. Po drugie – żywotność takiej lampy wynosi mniej więcej 30.000 godzin. Projektor nie zawiera też gazów halogenowych czy rtęci.

Dzięki technologii MHL możemy podłączyć K650i do urządzeń mobilnych, co pozwoli na wyświetlanie tego, co aktualnie znajduje się na naszym smartfonie czy tablecie. Można także podłączyć dongle, co umożliwia korzystanie z urządzenia bezprzewodowo. Poza tym projektor K650i obsługuje także sieć Wi-Fi. Z pomocą Bluetooth podłączymy za to bezprzewodowo źródło dźwięku. K650i ma też 4 GB wbudowanej pamięci.

acer k650i 1

Projektor Acer K650i będzie dostępny w sklepach od września 2016r.. Cena urządzenia będzie wynosiła 5999 zł.

Źródło: Acer

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij