Dział: Poradniki

Windows 8 - ekran startowy

W zeszłym tygodniu zaprezentowaliśmy dla was pierwsze aplikacje zintegrowane z systemem Windows 8, a dziś przedstawiamy wam kolejne, w tym Pogoda, Wideo oraz Muzyka i Aparat.

Windows 8 - ekran startowy

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik poświęcony systemowi Windows 8. Tym razem poznacie aplikacje, które z systemem zintegrował Microsoft.

Ustawienia w Windows 8

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik, w którym możecie zapoznać się z nowymi ustawienia dostępnymi w systemie Windows 8.

Windows 8 - ekran startowy

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik poświęcony systemowi Windows 8, w którym tym razem zapoznacie się z opcjami z zakresu ustawień.

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik poświęcony systemowi Windows 8, w którym tym razem prezentujemy wam podstawowe funkcje ekranu startowego z kafelkami.

Po wielkim zainteresowaniu, z jakim spotkały się z waszej strony nasze wideo poradniki związane z pierwszymi krokami w Androidzie przygotowaliśmy dla was kolejny cykl porad. Tym razem związanych z początkami w systemie Windows 8!

W wakacje rozpoczęliśmy publikować dla was cykl wideo poradników poświęconych pierwszym krokom stawianym w systemie Android. Choć mamy początek września, tak nie zapomnieliśmy o was i przygotowaliśmy kolejny odcinek. Dziś zapraszamy was do obejrzenia wideo, w którym poznacie metody komunikacji w Androidzie.