Dział: Tablety

Huawei MediaPad M5 10

Huawei MediaPad M5 to nowa tablety, które Chińczycy zaprezentowali dziś tuż przed startem MWC 2018. Urządzenie mają mocną specyfikację techniczną, jak procesory HiSilicon Kirin 960 czy ekrany o wysokiej rozdzielczości. Najmocniejszym z serii będzie Huawei MediaPad M5 Pro, który pozwoli na pracę z użyciem piórka M Pen.

Apple TV 4K

Apple TV może pojawić się już niedługo. Jeden z serwisów zajmujących się patentami odkrył, że gigant z Cupertino dodał do urzędu w Stanach Zjednoczonych rozszerzony wniosek patentowy. Jak twierdzi wspomniany serwis, ma on wprowadzać sporą aktualizację do tego sprzętu w związku z jej częścią odnoszącą się do gier.

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 to nowy flagowiec Koreańczyków z piórkiem S Pen, który jest już w przygotowaniu. Telefon zadebiutuje latem tego roku. Biorąc pod uwagę fakt, że na temat modeli Galaxy S9 wiadomo już prawie wszystko, to pora wypatrywać informacji o tym smartfonie. Nowe plotki sugerują, że Note 9 może dostać czytnik linii papilarnych na ekranie.

Sony Xperia XZ2 MWC 2018

Sony Xperia XZ2 to nadchodzący flagowiec Japończyków, którego premiera odbędzie się na targach MWC 2018 w Barcelonie. Producent zaczyna więc podgrzewać atmosferę przede wydarzeniem i opublikował oficjalny teaser. Nowy smartfon firmy zostanie pokazany światu dokładnie 26 lutego i spodziewajmy się odświeżonego designu.

Samsung ładowarka bezprzewodowa Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ mają premierę już za kilka dni. Swoją drogą, jak to szybko zleciało, prawda? Tymczasem dochodzi do kolejnych przecieków. W sieci pojawiły się zdjęcia EP-N5100. To nowa ładowarka bezprzewodowa, którą nazwano Wireless Charger Stand. Na fotkach można obejrzeć zarówno akcesorium, jak i jego opakowanie.

Google Chrome

Google już od dawna mówiło o tym, że wprowadzi oprogramowanie do przeglądarki Chrome umożliwiające automatyczne blokowanie reklam. Teraz gigant zapowiedział, że takie rozwiązania wejdą w życie już jutro, 15 lutego. Na swojej stronie internetowej wyszczególniono, jak będą badane strony internetowe i co będzie się działo, gdy nie zdadzą testów. Nie wszystkie reklamy bowiem będą blokowane.

google chrome os acer tablety

Chrome OS to system operacyjny od Google’a oparty na przeglądarce. Od jakiegoś czasu jest dostępny na komputerach osobistych i notebookach, ale niedługo może trafić na tablety. Takie urządzenie trafiło na szkolną wystawę BETT w Londynie. Tweeta z zaprezentowanym sprzętem szybko usunięto, ale w internecie nic nie ginie.