Dział: iPhone

muhammad ali iphone x

iPhone X oferuje wiele ciekawych opcji, takich jak Face ID czy oświetlenie portretowe. Tryb portretowy jest właśnie tematem najnowszego spotu reklamowego, który trafił do sieci. Możemy w nim usłyszeć głos jednego z najlepszych sportowców świata. Muhammad Ali recytuje w nim wiersz. Jest to nagranie z płyty z 1963 roku.

Apple iPhone 6 Plus wymiana baterii

Apple, jak mówią najnowsze informacje, może zacząć wymieniać w ramach napraw serwisowych uszkodzone smartfony iPhone 6 Plus na iPhone 6s Plus. Wszystko przez ostatnie wymiany baterii. Z doniesień wynika, że akcja spowodowała, iż wyczerpują się zapasy baterii iPhone’ów 6 Plus, których gigant z Cupertino już nie produkuje.

iPhone X Plus iPhone 9 Plus

Apple w tym roku zamierza zaprezentować trzy nowe smartfony. iPhone X Plus ma być większym modelem z ekranem OLED, który powinien zainteresować osoby szukające większych modeli. Pojawi się także iPhone 9 z 6,1-calowym ekranem LCD. Niestety, zainteresowanie zeszłorocznym X-em w Chinach było mniejsze i prognozy sprzedaży są obecnie mniejsze.

Apple iPhone X Airpods Stay

iPhone X i „ósemki” sprzedają się bardzo dobrze, jednak luty nie jest okresem, podczas którego wzrasta zapotrzebowanie na nowe sprzęty. Co więcej, jak donosi serwis DigiTimes, firmy produkujące części do urządzeń Apple już przygotowują się na mniejsze zamówienia. Kierują się przy tym wynikami z minionych lat.

iOS 11.2.2 aktualizacja Apple iPhone

iOS 11.2.2 został udostępniony kilka dni temu. To uaktualnienie, w którym Apple wprowadziło łatkę na zagrożenie o nazwie Spectre. Niedługo po tym pojawiły się informacje, jakoby aktualizacja ponownie zwalniała iPhone’y. Okazuje się to nieprawdą, co potwierdził na Twitterze założyciel popularnego benchmarku Geekbench.

iPhone X oświetlenie portretowe

Apple wprowadziło kilka ciekawych funkcji wraz z telefonami iPhone X i iPhone 8 Plus. Smartfony mają przede wszystkim oświetlenie portretowe, które było promowane przez giganta już wielokrotnie. Firma nie poprzestała jednak na przypominaniu nam o tej funkcji i postanowiła udostępnić nowy spot reklamowy, gdzie zachwala funkcję.

Apple iPhone 6 Plus wymiana baterii

Apple zwalnia starsze smartfony z iOS, ale doszło do wniosku, że wspaniałomyślnie wymieni ich baterie w niższej cenie. Jeśli jednak użytkujecie smartfony iPhone 6 Plus, to być może będziecie musieli na to poczekać nawet kilka miesięcy. Z racji braków akumulatorów dla tych modeli telefonów usługa ma być realizowana dopiero w marcu lub kwietniu.