Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 ma szansę dostać większą baterię

iPhone 12 może zadebiutować nawet w czterech wersjach i dowiadujemy się, że istnieje szansa na większe baterie. Apple planuje zaimplementować w przyszłorocznych telefonach nowe moduły ochronne, które dostarczy ITM Semiconductor. Są one blisko 50% mniejsze od dotychczasowych. To oznacza więcej miejsca pod obudową.

iPhone 12 pojawia się w plotkach coraz częściej. Ostatnie z nich sugerują, że Apple może przygotowywać nawet cztery modele. Jest też piąty telefon, którym jest „dziewiątka”. Teraz dowiadujemy się, że istnieje szansa na większe baterie. Ma to być możliwe dzięki implementacji rozwiązania od firmy ITM Semiconductor.

Koreańska firma ma dostarczyć do smartfonów iPhone 12 nowe moduły ochronne dla baterii, które są o 48% cieńsze i mniejsze od wcześniejszych. W ten sposób Apple zyska trochę miejsca pod obudową. To może wykorzystać właśnie do zwiększenia pojemności akumulatorów. Jak dobrze wiemy, w tegorocznych telefonach udało się je znacząco powiększyć.

iPhone 12 Pro Max jaka bateria plotki przecieki wycieki Apple kiedy premiera ITM Semiconductor

iPhone 12 może mieć większe baterie z ważnego powodu

Jak dobrze wiemy, iPhone 12 otrzyma modem 5G. To podniesie prądożerność nowych telefonów i chcąc zachować dotychczasowe czasy pracy na jednym naładowaniu Apple rzeczywiście pewnie będzie musiało trochę zwiększyć rozmiar akumulatorów. Po to, aby te zapewniały podobne wyniki do tegorocznych modeli.

Warto dodać, że ITM Semiconductor dostarcza także takie moduły do Samsungów Galaxy S11. Jak dobrze wiemy, w modelu Plus zostanie umieszczono bateria o pojemności aż 5000 mAh. Co prawda, iPhone 12 Pro Max pewnie tak dużej nie dostanie. Jest jednak szansa, że jej pojemność przekroczy 4000 mAh.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: TheElec

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij