Dział: Android

Xiaomi Mi 7 cena

Xiaomi Mi 7 może być pierwszym smartfonem Chińczyków, który dostanie ekran OLED. Potwierdza to firmware, który uzyskał serwis źródłowy. Tam również znajdują się zapiski, które sugerują funkcję Always on Display, którą znamy z telefonów konkurencji. Jest też informacja o baterii, ale jej pojemność będzie mniejsza niż w Xiaomi Mi 6.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ to smartfony, które mogliśmy obejrzeć już na licznych renderach. Teraz mamy okazję zobaczyć nowego flagowca Koreańczyków na zdjęciach i w ten sposób przekonać się, jak urządzenie wygląda w rzeczywistości. W sieci pojawiły się fotki jednego z prototypów mniejszego modelu telefonu w czarnym kolorze.

Google Pixel XL

Android 9.0, jak twierdzą deweloperzy z forum XDA, będzie miał bardzo ciekawą funkcję, która pomoże nam w większym zabezpieczeniu smartfona. Wersja P będzie podobno blokowała dostęp do aparatu fotograficznego wszystkim aplikacjom, które będą działały w tle. Zmniejszy to ryzyko, że po wyjściu z aplikacji ktoś wciąż będzie nas podglądał.

Sony Xperia XZ2 MWC 2018

Sony Xperia XZ2 i Xperia XZ2 Compact mają premierę na MWC 2018 w Barcelonie. Smartfony zobaczymy oficjalnie już w najbliższy poniedziałek. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje o specyfikacji technicznej. Są też ceny obu flagowców i te nie będą aż tak wygórowane, jak w przypadku droższych smartfonów konkurencji.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ mają premierę w niedzielę. Koreańczycy przygotowali aplikację Unpacked 2018, która pozwoli na oglądanie wydarzenia na żywo, a zaproszeni goście otrzymają dodatkowe opcje. Okazuje się, że w programie ukryto modele 3D, które będzie można oglądać w AR. Udało się je wydobyć z aplikacji.

Nokia 9 rendery

Nokia 9 ma premierę na targach MWC 2018 w Barcelonie. Od wydarzenia dzieli nas już tylko kilka dni, a tymczasem smartfona możemy obejrzeć po raz kolejny na renderach. Co prawda, nie takich oficjalnych od HMD Global, ale w zewnętrznej obudowie jednego z producentów akcesoriów. Tam można dostrzec m.in., że Nokia 9 ma zakrzywiony ekran.

Samsung Galaxy Note 8 Android 8.0 Oreo aktualizacja

Samsung Galaxy Note 8 to kolejny smartfon Koreańczyków z 2017 roku, który czeka na aktualizacją do systemu Android 8.0 Oreo. Jak dobrze wiemy, Koreańczycy wstrzymali dystrybucję tego oprogramowania dla smartfonów Galaxy S8. Tymczasem notatnik może dostać uaktualnienie w niedługim czasie, co sugeruje nam strona Wi-Fi Alliance.