Dział: Android

Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ zostaną oficjalne zaprezentowane w przyszłym miesiącu, a tymczasem dostają kolejne certyfikaty. Po tym, jak telefony pojawiły się na stronie komisji FCC, teraz dostały zielone światełko od chińskiej organizacji 3C. Zapewne w niedługim czasie zostaną dostrzeżone w TENAA, gdzie otrzymamy potwierdzenie specyfikacji.

Xiaomi Mi 7

Xiaomi Mi 7 zostanie oficjalnie pokazany za kilka lub kilkanaście tygodni. Tymczasem smartfon doczekał się przecieku, a przynajmniej tak twierdzi serwis źródłowy. Na jego łamach opublikowano trzy fotki, które mają rzekomo prezentować część tylnego panelu obudowy nowego flagowca z MIUI. Prawda jest jednak taka, że to jedno i to samo zdjęcie.

Samsung Cloud

Samsung Cloud przejdzie kolejną aktualizację. Opcja chmury na urządzeniach mobilnych koreańskiego giganta pozwalała do tej pory na przechowywanie danych pochodzących z aplikacji zewnętrznych. Teraz jednak taka opcja zniknie z tych sprzętów. Firma postanowiła powiadomić użytkowników o zmianach drogą mailową.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ zbliżają się wielkimi krokami i nowych informacji na ich temat mógł nam dostarczyć sam producent. Na jednej ze stron Koreańczyków znaleziono informacje o nowym sensorze ISOCELL, który pozwala na nagrywanie wideo w jakości 1080p przy 480 fps. To duży skok względem kamery z modeli S8.

MIUI 9.2 aktualizacja Xiaomi

MIUI 9.2 to najnowsza wersja oprogramowania Xiaomi, która jest już wdrażana. W tej edycji systemu pojawia się całkiem sporo nowości i udoskonaleń. Uaktualnienie jest już dostępne na wybrane modele telefonów, ale na razie jest to tylko kilka urządzeń. Wśród nich są m.in. Mi Mix 2 czy popularny w naszym kraju Redmi Note 4.

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 Oreo

Samsung Galaxy S8 i S8+ już wkrótce zaczną otrzymywać aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Tymczasem Koreańczycy już przygotowali uaktualnione instrukcje obsługi użytkownika. Tam zawarto informacje o nowych funkcjach, które zostaną wprowadzone wraz z nowym firmware. Niestety, w języku polskim takiej instrukcji jeszcze nie ma.

Samsung Galaxy S9 Plus klon

Samsung Galaxy S9+ jest większym flagowcem Koreańczyków, którego zobaczymy na MWC 2018. Tymczasem chińscy producenci smartfonów nie próżnują i już tworzą własne klony. Zdjęcia jednego z nich pojawiły się już w sieci i trzeba przyznać, że twórcy telefonu rzeczywiście przyłożyli się do tego, aby ten przypominał oryginał.