Dział: HTC

HTC Desire 12

HTC Desire 12 to tańszy smartfon Tajwańczyków, którego premiery spodziewamy się w niedługim czasie. Urządzenie jednak nie zostało dochowane w tajemnicy do premiery. W sieci ponownie pojawiły się informacje o specyfikacji technicznej. Tym razem pochodzą one ze zdjęcia części opakowania, na których widać dane techniczne.

HTC U11 EYEs opinie

HTC U11 EYEs to nowy smartfon Tajwańczyków, który dziś debiutuje w Chinach. Urządzenie było obiektem przecieków od jakiegoś czasu, a teraz rozpoczyna się jego przedsprzedaż. Telefon ma ramkę Edge Sense reagującą na ucisk, podwójny aparat fotograficzny z przodu obudowy czy 6-calowy ekran o proporcjach 18:9.

HTC U11 EYEs Harmony

HTC U11 EYEs, który powstawał pod kryptonimem Harmony, nie został dochowany w tajemnicy do premiery. Smartfon jest obiektem przecieku w wykonaniu Evana Blassa, który opublikował trzy redenry tego modelu. Ponadto znana jest już specyfikacja techniczna tego urządzenia, jak i cena, która jest jednak dość wysoka.

HTC U11 Plus

HTC U11+ był do tej pory obiektem przecieków, a dziś z rana doczekaliśmy się jego oficjalnej premiery. Telefon będzie dostępny także w Polsce i znamy już cenę na nasz rynek. Smartfon dostał rozbudowaną o nowe funkcje ramkę Edge Sense czy 6-calowy ekran o proporcjach 18:9 i rozdzielczości QHD+. Co jeszcze oferuje ten model telefonu?

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus jest nadchodzącym flagowcem Tajwańczyków, który już wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany. Tymczasem smartfona dostrzeżono na stronie organizacji TENAA, gdzie ten ujawnił sporo informacji o specyfikacji technicznej. Są też nowe zdjęcia, na których można obejrzeć ten telefon z kilku stron.

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus to najnowszy smartfon Tajwańczyków, którego premiera odbędzie się już na początku przyszłego miesiąca. Urządzenie już teraz zaczyna skrywać przed nami coraz mniej tajemnic. Niedawno doczekało się przecieku w postaci renderów od Onleaks. Telefon został też dostrzeżony w bazie GFXBench, gdzie ujawnił sporo informacji o specyfikacji.

HTC U11 Android 8.0 Oreo

Tajwańczycy już wcześniej ujawnili krótką listę smartfonów z aktualizacją do systemu Android 8.0 Oreo, na której znalazł się HTC U11. Teraz dowiadujemy się, że tegoroczny flagowiec Tajwańczyków załapie się na aktualizację jeszcze w tym roku i otrzyma nowego Androida O w przyszłym kwartale.