Dział: ASUS

ASUS ZenFone 5

ASUS ZenFone 5 został dostrzeżony w bazie benchmarku AnTuTu pod nazwą kodową Z01RD. Przy okazji poznajemy całkiem sporo informacji na temat specyfikacji technicznej tego modelu. Smartfon dostanie ekran podobny do tego, który ma iPhone X. W telefonie marki ASUS również będą to nietypowe proporcje wyświetlacza.

Razer Phone

ASUS, jak mówią najnowsze plotki, ma w przygotowaniu nowego smartfona przeznaczonego dla graczy. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie produktu. Nie wiadomo zatem, czy wejdzie on w skład linii ZenFone czy może będzie oddzielną marką w ramach Republic of Gamers. Możliwe, że więcej dowiemy się podczas tegorocznych targów Mobile World Congress.

ASUS ZenFone 5

ASUS ZenFone 5 doczekał się przecieku przed planowaną premierą. W sieci pojawiły się grafiki telefonu, na których widać, że jest inspirowany modelem iPhone X. Urządzenie też ma charakterystyczny ekran z wcięciem u góry, gdzie znajduje się kamerka i głośniczek. Tylny aparat fotograficzny również jest dosyć podobnie zaprojektowany.

ASUS ZenFone Max Plus (M1)

ASUS Zenfone Max Plus, który jest już dostępny w Rosji, ma zadebiutować globalnie. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w przyszłym miesiącu. W tym tygodniu Tajwańczycy będą prezentować to urządzenie na stoisku w trakcie targów CES 2018 w Las Vegas, które odbędą się w dniach 9-12 stycznia.

ASUS ZenFone Max Plus (M1)

ASUS ZenFone Max Plus (M1) to nowy smartfon w portfolio Tajwańczyków, który podąża za obecnymi trendami. Urządzenie ma 5,7-calowy ekran o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+. Jest też podwójny aparat fotograficzny z sensorami 16 i 8 Mpix. Urządzenie wkrótce ma być dostępne w Rosji, ale pewnie trafi też na inne rynki.

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite to już trzeci smartfon z linii ZenFone’ów 4 Selfie, który dołącza do rodziny. Telefon debiutuje na Filipinach i pewnie pojawi się z czasem także na innych rynkach. To najtańszy telefon z serii, który otrzymał kamerę z technologią SelfieMaster, a całość pracuje pod kontrolą Androida Nougat z ZenUI 4.0.

ASUS X018DC ZenFone TENAA

ASUS X018DC to jeden z nowych ZenFone’ów, który dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. Urządzenie ma 5,7-calowy ekran w coraz modniejszych ostatnio proporcjach 18:9. Przy okazji w tym modelu znajdzie się podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Co jeszcze wiemy na temat tego telefonu? Całkiem sporo.