Dział: ASUS

ASUS ZenFone Max Plus (M1)

ASUS Zenfone Max Plus, który jest już dostępny w Rosji, ma zadebiutować globalnie. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w przyszłym miesiącu. W tym tygodniu Tajwańczycy będą prezentować to urządzenie na stoisku w trakcie targów CES 2018 w Las Vegas, które odbędą się w dniach 9-12 stycznia.

ASUS ZenFone Max Plus (M1)

ASUS ZenFone Max Plus (M1) to nowy smartfon w portfolio Tajwańczyków, który podąża za obecnymi trendami. Urządzenie ma 5,7-calowy ekran o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+. Jest też podwójny aparat fotograficzny z sensorami 16 i 8 Mpix. Urządzenie wkrótce ma być dostępne w Rosji, ale pewnie trafi też na inne rynki.

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite to już trzeci smartfon z linii ZenFone’ów 4 Selfie, który dołącza do rodziny. Telefon debiutuje na Filipinach i pewnie pojawi się z czasem także na innych rynkach. To najtańszy telefon z serii, który otrzymał kamerę z technologią SelfieMaster, a całość pracuje pod kontrolą Androida Nougat z ZenUI 4.0.

ASUS X018DC ZenFone TENAA

ASUS X018DC to jeden z nowych ZenFone’ów, który dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. Urządzenie ma 5,7-calowy ekran w coraz modniejszych ostatnio proporcjach 18:9. Przy okazji w tym modelu znajdzie się podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Co jeszcze wiemy na temat tego telefonu? Całkiem sporo.

ASUS Zenfone V

ASUS ZenFone V to nowy smartfon Tajwańczyków, który wkrótce będzie dostępny w sprzedaży. Urządzenie zapowiedziano dla operatora Verizon, ale możliwe, że pojawi się także w ofercie na terenie innych państw, ale pod zmienioną nazwą. Telefon ma m.in. 5,2-calowy ekran Super AMOLED czy aparat fotograficzny 23 Mpix.

ASUS ZenFone 4 Pro

ASUS ZenFone 4 Pro to nowy flagowiec Tajwańczyków, który zapewne oficjalną premierę będzie miał w przyszłym miesiącu. Tymczasem telefon doczekał się przecieku w postaci zdjęć, które opublikowano na łamach jednego z włoskich serwisów. Na fotkach widać także pewne informacje o specyfikacji technicznej nowego ZenFone’a.

ASUS ZenFone 4 Max

ASUS ZenFone 4 Max to nowy smartfon Tajwańczyków, który dostrzeżono na rosyjskiej stronie producenta, gdzie to urządzenie trafi do sprzedaży w pierwszej kolejności. Oczywiście, spodziewamy się, że ASUS ZenFone 4 Max zadebiutuje także w niedługim czasie w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, to rzućmy okiem na to, co ma do zaoferowania ten telefon.