Dział: Aplikacje na iOS

Instagram

Instagram doczekał się nowej funkcji o nazwie status aktywności. Tym razem jest to informacja o obecności użytkowników. W ten sposób, z poziomu modułu Direct Messages, będzie można sprawdzić, kiedy znajomi ostatnio przebywali w tej aplikacji i czy są aktualnie aktywni. Na szczęście, istnieje prosty sposób na wyłączenie tej opcji.

YouTube na iOS Dark Mode ciemny motyw Dark Theme

YouTube 13.01 na urządzenia z systemem iOS został udostępniony wczoraj. Co ciekawe, w tej wersji aplikacji pojawia się tryb Dark Theme, czyli ciemny motyw, który od jakiegoś czasu dostępny jest w YouTubie z poziomu przeglądarki. Niestety, dostęp do funkcji oferowany jest dla nielicznych. Google prowadzi na razie testy.

Polacy święta smartfony Cloud Technologies

Cloud Technologies opublikowało nowy raport, w którym wyszczególnia z jakich aplikacji Polacy najchętniej korzystali podczas dwóch wieczorów w tym roku – wigilijnego i sylwestrowego. Wyniki raczej nie powinny nikogo zadziwić. Najchętniej używaliśmy radia i aplikacji do obróbki zdjęć, a najmniej chętnie – do kontroli wagi.

Instagram Stories mogą być publikowane teraz bezpośrednio w WhatsApp. Takie Stories będą działały podobnie, jak na Instagramie. Pojawią się więc jedynie na 24 godziny, a później znikną i nie będziemy już mieli do nich dostępu. Publikowanie Stories na WhatsAppie będzie bardzo proste. Taki post będzie dodatkowo oznaczony.

Telegram 4.7 Android obsługa wiele kont

Telegram 4.7 to najnowsza aktualizacja popularnego komunikatora. W tej wersji na szczególną uwagę zasługuje dodanie wsparcia dla wielu kont na urządzeniach z systemem Android. Natomiast użytkownicy iPhone’ów mogą wykorzystać do personalizacji różne motywy. Wszystkim wprowadzono także szybkie odpowiedzi.

App Store Apple aplikacje i gry

Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami, a śnieg nadal nie przykrył ulic europejskich miast. Z racji tego, że pogoda za oknem jest paskudna, postanowiliśmy rozgrzać was trochę, wybierając nowe, najlepsze aplikacje na iOS opublikowane lub znacząco uaktualnione na przełomie grudnia. Wśród nich znajdziemy m.in.: Bear, Complete Anatomy czy Toggl.

Facebook

Facebook umożliwia ustawianie postów. Możemy między innymi wybrać, dokładnie o której godzinie powinien pojawić się dany wpis. Do tej pory taka opcja była dostępna jedynie dla administratorów stron. Teraz jednak niektórzy użytkownicy zauważyli, że u nich, w profilach prywatnych, również dostępna jest opcja ustawiania postów na odpowiedni dla nich czas.