Netflix wprowadzi nowy pakiet, ale cena jeszcze nie jest znana

Netflix będzie z pewnością proponował pewne zmiany w pakietach dla swoich użytkowników. Ostatnie informacje mówiły o tym, że dodany zostanie pakiet Ultra, który będzie oferował to samo, co pakiet Premium, ale będzie droższy. Na polskiej stronie pojawia się za to kilka opcji ofert. Najwyraźniej serwis aktualnie testuje wszystkie opcje.

Więcej

Netflix planuje podwyżkę cen, ale bez zmian w ofercie

Netflix planuje wprowadzić nowy plan taryfowy. Jest nim pakiet o nazwie Ultra. Problem w tym, że cena jest znacznie wyższa od Premium, a oferta jest w tym przypadku taka sama jak w poprzednim pakiecie. Zmieni się za to Premium. W tym przypadku firma planuje ścięcie liczby urządzeń, na których możemy oglądać stream jednocześnie z 4 do 2.

Więcej

Apple Music z zakładką Wkrótce

Apple Music otrzymało nową aktualizację. Uaktualnienie wprowadza kilka ciekawych zmian. Najważniejszą jednak jest nowa zakładka Wkrótce, która odnosi się do debiutanckich albumów. Pojawia się ona w sekcji Przeglądaj. Pojawiają się również nowe, świeże profile wykonawców ze zmodyfikowanym układem z portretami artystów.

Więcej

Siri z iOS 12 nie tylko dla Apple Music. Muzykę uruchomisz też w Spotify i Tidal

Siri ma otrzymać funkcję Play Media. Ma ona zostać wprowadzona do iOS 12. Aktualnie asystent może odtwarzać muzykę z Apple Music. Jednak z nową opcją być może dostępna będzie również możliwość odtwarzania także z takich aplikacji, jak Tidal czy Spotify. Nie wiadomo, jak będzie to działało chociażby z głośnikiem HomePod.

Więcej

Unicode 12 z pełną listą propozycji emoji

Unicode 12 nie jest jeszcze gotowe i sfinalizowane. Na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Emojipedia opublikowała jednak listę emoji, które aktualnie są propozycjami związanymi z planami na obrazki. Wszystkie muszą być jeszcze dokładnie sprawdzone. Większość z pewnością jednak trafi do ostatecznej wersji.

Więcej

Instagram ujawnia, jak działa algorytm sortowani treści

Instagram od lat jest krytykowany za chronologię w publikowanej użytkownikom treści. Teraz twórcy aplikacji zdradzają nową, świeżą metodę publikowania treści. Będzie ona bazowała nie na jednym, a aż na trzech czynnikach. Na liście mają być nasze zainteresowania, nowości, a także związki z innymi użytkownikami w aplikacji.

Więcej

Mapy Google z wyszukiwarką w recenzjach

Mapy Google doczekały się kolejnej aktualizacji. Dzięki niej łatwiej nam będzie wyszukiwać informacje na interesujące nas tematy. Pojawiła się tam bowiem przeglądarka. Po wpisaniu tam słów, które są nam potrzebne, pojawia się lista recenzji, które takie wyrażenia zawierają. Aktualizacja jest już dostępna.

Więcej

Apple zostawia otwarte drzwi dla Steam Link na iPhone’y

Steam Link został odrzucony przez Apple ze względu na niespełnianie wymogów App Store. Firma z Cupertino boi się, że aplikacja Valve odciągnie użytkowników od zakupów w ich sklepie i pozwoli na kupowanie gier zewnętrznie. Użytkownikom smartfonów iPhone niespecjalnie ta decyzja przypadła do gustu. Phil Schiller postanowił się zatem na ten temat wypowiedzieć.

Więcej

Instagram Stories z opcją dzielenia się postami

Instagram Stories wciąż jest ulepszane, by dorównać takim aplikacjom jak Snapchat. Firma wciąż dodaje wiele nowości do wspomnianej opcji. Najnowszą z nich jest możliwość publikowania publicznych postów z kanału społecznościowego w Stories poprzez zmianę ich w naklejki. Opcja jest dostępna aktualnie na Androidzie.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij