Udostępnij
Tweetnij

Google Maps na iOS wprowadza nową oś czasu

Google Maps na iOS doczekało się ciekawej aktualizacja. Aplikacja otrzymała nową oś czasu. to rozwiązanie, które już wcześniej Mapy Google dostały w wersji na urządzenia z Androidem. Teraz będą mogli z niej skorzystać również właściciele iPhone’ów. W ten sposób będzie można lepiej przeglądać starsze podróże.

Google Maps na iOS cały czas jest rozwijane i choć wiele funkcji najpierw trafia do aplikacji na urządzenia z systemem Android, tak z czasem przenoszone są one także do wersji na iPhone’y. Nie inaczej jest tym razem, bo użytkownicy sprzętów Apple dostają nową oś czasu. Już jakiś czas temu została ona wprowadzona do edycji na zielonego robota.

Nowa oś czasu z Google Maps na iOS pozwoli w wygodniejszy sposób przeglądać wcześniejsze podróże. Dostęp do funkcji można uzyskać z poziomu menu wysuwanego z lewej strony. Dokładnie pod opcją Twoja oś czasu. Tutaj pojawiają się w górnej części trzy nowe zakładki oprócz standardowego widoku Dzień. Widzicie je na poniższym zrzucie ekranowym (pośrodku). Ponadto karuzela filtrów pozwala na przeglądanie według tej samej kategorii. Odwiedzone miejsca można też dodawać do list lub zakładek.

Mapy Google Maps na iOS aktualizacja nowa oś czasu

Nowa oś czasu z Google Maps na iOS już udostępniana

Nowość jest już udostępniana użytkownikom iPhone’ów. Pojawia się w ostatniej wersji aplikacji Google Maps na iOS, którą można pobrać z poziomu App Store. Nie wiadomo jednak, czy dostęp nie wiąże się z dodatkowym czynnikiem, jakim jest aktywacja po stronie serwerów firmy. Najlepiej sami sprawdźcie na własnym telefonie i zobaczcie, czy nowość już jest.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij