Mapy Google z nową zakładką Zdjęcia z sekcji Odkrywaj

Mapy Google przechodzą bardzo dużo zmian. Nie tak dawno do aplikacji wprowadzono nowy wygląd inspirowany Material Theme. Teraz firma z Mountain View dodaje kolejną nowość. Jest nią zakładka zdjęć dla miejsc przez nas odwiedzanych. Pomoże nam w dokładnym sprawdzeniu jak wygląda dany lokal przed jego znalezieniem.

Więcej

Google Gboard wkrótce z pływającą klawiaturą

Google Gboard doczekało się kolejnej aktualizacji. Nie wprowadza ona wielu zmian, ale pokazuje kilka ciekawostek w kodzie źródłowym. Przykładem mogą być pliki GIF, które szykowane są na święto Halloween. Poza tym pojawiły się również testy pływającej klawiatury, którą będziemy mogli przesuwać na ekranie.

Więcej

Google Gboard z poważnym błędem w Glide typing

Klawiatura Google, czyli Gboard, zaczyna sprawiać problemy na smartfonach z systemem Android. Użytkownicy skarżą się na błąd, który objawia się źle dobranymi słowami i sugestiami w trakcie pisania. Google potwierdziło, że aplikacja Gboard rzeczywiście jest obecnie kłopotliwa. Można jednak sobie z tym poradzić tymczasowym rozwiązaniem.

Więcej

Spotify trzykrotnie zwiększa limit utworów pobieranych na jedno urządzenie

Spotify stara się przyciągnąć użytkowników nowymi ofertami. Teraz najnowsze zmiany powinny się spodobać zapalonym audiofilom. W ramach Spotify Premium zwiększono limit utworów, jakie możemy pobrać na nasze urządzenia z 3333 do 10 tysięcy na jedno urządzenie. Limit urządzeń również wzrósł z 3 do 5.

Więcej

Xiaomi dodaje narzędzie WhatsApp Cleaner do MIUI 10

Xiaomi pozwala użytkownikom na zarządzanie swoimi urządzeniami poprzez specjalne narzędzia w ustawieniach. Dzięki temu możemy monitorować między innymi połączenia, SMS-y, a także zużycie danych. Teraz chińska firma dodała nową opcję w MIUI 10. Będzie nią WhatsApp Cleaner, który pomoże nam w czyszczeniu niepotrzebnych danych.

Więcej

Sklep Play wkrótce z programem lojalnościowym Play Points. Google już go przygotowuje

Sklep Play ponownie doczekał się nowej aktualizacji. Nie wprowadza ona wielu zmian. Pojawiają się jednak testy nowego systemu uprawnień. Kod źródłowy również zdradza dwie zasadnicze modyfikacje. Jedną z nich jest Play Points, czyli Punkty Play, które wyglądają na program lojalnościowy. Będziemy zatem zbierać punkty i później wykorzystamy je podczas zakupów w aplikacji Google’a.

Więcej

Netflix beta na Androida wprowadza nowy interfejs użytkownika. Widzi go coraz więcej osób

Netflix na Androida kilka miesięcy temu wystartował z testami nowego interfejsu użytkownika. Następnie wprowadził do niego kilka znaczących zmian, jednak nie udostępnił go dla szerszej liczby oglądających. Teraz jednak się to zmieniło. Firma udostępniła wspomniany interfejs również tym, którzy korzystają z aplikacji Netflix beta.

Więcej

Sklep Play z nowymi promocjami. Gry i aplikacje za darmo lub w niższych cenach

Sklep Play ponownie zaskoczył nas kolejnymi, ciekawymi promocjami. Tym razem na liście są gry, aplikacje i pakiety ikon dostępne całkowicie za darmo. Jest również wiele takich, które pobierzemy w mocno obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Promocje są, jak to zwykle bywa, ograniczone czasowo.

Więcej

Zdjęcia Google 4.0 wprowadzają odświeżony interfejs

Zdjęcia Google 4.0 to kilka ciekawych nowości, ale głównie w wyglądzie aplikacji, ponieważ firma z Mountain View w końcu mocno wzoruje się na Material Theme. Najnowsza wersja aplikacji, jak w przypadku innych produktów wspomnianej firmy, wprowadza zaokrąglone rogi w przyciskach oraz białe tło.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij