YouTube na Androida z nowymi zmianami w odtwarzaniu wideo

YouTube na Androida wciąż przechodzi zmiany. Teraz aplikacja doczekała się ponownie modyfikacji w interfejsie użytkownika. Do tej pory na dole ekranu pojawiał się film, dzięki któremu oglądaliśmy dalej wideo. Teraz uległ on zmianie. Pojawia się tam za to nowy pasek, który zapożyczony jest z innej wersji aplikacji.

Więcej

Sklep Play z nowymi promocjami. Wiele ciekawych gier i aplikacji za darmo

Sklep Play ponownie zaskoczył nas nowymi, świeżymi promocjami. I tym razem na liście jest wiele gier, czy aplikacji takich jak Elite Music Pro dostępnych całkowicie za darmo. Jest również wiele takich, które pobierzemy w mocno obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Promocje są, jak zwykle, ograniczone czasowo.

Więcej

Zdjęcia Google z opcją dodatkowego oznaczania fotografii

Zdjęcia Google dostaną niedługo kolejna aktualizację. Wprowadzi ona możliwość oznaczania zdjęć gwiazdkami i serduszkami. W pierwszym przypadku tak oznaczone zdjęcie w naszym urządzeniu przeniesie się od razu do folderu ulubionych. Inaczej wygląda natomiast opcja druga, czyli oznaczanie zdjęć sercami.

Więcej

Google Family Link teraz również w Polsce

Google Family Link to aplikacja, która już od kilku miesięcy funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie firma z Mountain View dodawała na listę nowe państwa, w których udostępniała aplikację. W końcu znalazła się na niej również Polska. Od teraz dzieci posiadające smartfona z Androidem mogą mieć założone konto Google.

Więcej

Google naprawia problem z aplikacjami z dostępem do Map na smartfonach Huawei i Honor

Huawei i inna marka tej firmy, Honor, mają problem, który dotyczy aplikacji, które mają dostęp do Map Google. Zewsząd pojawiały się informacje o tym, że się zamrażają i są bezużyteczne. Powodem miała być ostatnia aktualizacja Usług Google Play. Teraz firma z Mountain View stara się naprawić ten problem w nowym uaktualnieniu Usług w wersji beta.

Więcej

Sklep Play z kolejnymi promocjami. Jakie aplikacje i gry tym razem pobierzecie za darmo?

Sklep Play ponownie zaskoczył nas nowymi promocjami. Tym razem na liście jest wiele gier, aplikacji i pakietów ikon dostępnych całkowicie za darmo. Jest również wiele aplikacji i gier, w tym Baldur’s Gate II, które pobierzemy w mocno obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Promocje są ograniczone czasowo.

Więcej

Instagram Stories z opcją dzielenia się postami

Instagram Stories wciąż jest ulepszane, by dorównać takim aplikacjom jak Snapchat. Firma wciąż dodaje wiele nowości do wspomnianej opcji. Najnowszą z nich jest możliwość publikowania publicznych postów z kanału społecznościowego w Stories poprzez zmianę ich w naklejki. Opcja jest dostępna aktualnie na Androidzie.

Więcej

Sklep Play z masą promocji. Jakie aplikacje tym razem pobierzecie za darmo?

Sklep Play zaskoczył nas jeszcze raz promocjami. I tym razem na liście jest wiele gier, aplikacji i pakietów ikon dostępnych całkowicie za darmo. Jest również wiele aplikacji, które pobierzemy w obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Promocje są ograniczone czasowo.

Więcej

Netflix z HDR: na liście Sony Xperia XZ2, Huawei P20 i Mate 10 Pro

Netflix prawie rok temu udostępnił możliwość odtwarzania filmów czy seriali w HDR. Taką funkcję miał jednak wtedy jedynie LG G6. Później lista stopniowo rozszerzała się na inne smartfony. Teraz kolejny raz do zestawu dołączyły nowe urządzenia. Są to Sony Xperia XZ2, Huawei Mate 10 Pro oraz Huawei P20.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij