Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 7.3 zwiastuje smartfony Pixel 5 i 4a

Aparat Google 7.3 to najnowsza wersja aplikacji, gdzie doszukano się pewnych dowodów na istnienie smartfonów Pixel 5 i 4a. Jak dobrze wiemy, to tegoroczne modele. Kod aplikacji Aparat Google zawiera dwie wzmianki o smartfonach. Poza tym pojawiają się także pewne nowości, w tym dostęp do trybu nie przeszkadzać.

Aparat Google 7.3 jest już dostępny i wprowadza pewne pomniejsze udoskonalenia, o czym za chwilę. Co ważne, w kodzie aplikacji doszukano się dwóch wzmianek dotyczących smartfonów Pixel 5 i 4a. Jak dobrze wiemy, firma wprowadzi je do oferty w tym roku. Pierwszy jesienią, a drugiego spodziewamy się w maju.

Pierwsza wzmianka, którą ma Aparat Google 7.3, to photo_pixel_2020_midrange_config. Wiąże się ona z modelami Pixel 4a. Są też referencje do nazw kodowych sunfish, bramble i redfin. Druga wzmianka to photo_pixel_2020_config. Tutaj dotyczy modeli Pixel 5, ale już bez żadnych dodatkowych szczegółów.

Aparat Google 7.3 nie tylko potwierdza prace nad modelami Pixel 5 i 4a

Aktualizacja Aparatu Google do wydania z numerkiem 7.3 wprowadza też nowości, z których skorzystają właściciele dostępnych już telefonów. Pojawia się dostęp do trybu nie przeszkadzać. W ten sposób można go aktywować, aby w trakcie nagrywania wideo nie pojawiały się rozpraszające powiadomienia. Z pewnością może się przydać.

Aparat Google 7.3 Pixel 5 4a

Zmieniono też położenie kontrolki odpowiedzialnej za diodę doświetlającą. Ponadto pewne wzmianki sugerują, że pojawi się nagrywanie wideo w 24 fps. Obecnie obsługiwane są tylko tryby w 30 i 60 klatkach na sekundę. Spodziewajmy się, że Pixel 4a zostanie pokazany w maju. W okolicy konferencji I/O 2020. Na piątki poczekamy do jesieni.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij