Udostępnij
Tweetnij

Gmail na tablety z Androidem dostaje wyczekiwane zmiany

Gmail na tablety z Androidem w końcu stał się lepszy. Poprzez Sklep Play jest już dystrybuowana aktualizacja dla popularnej aplikacji, która wprowadza wyczekiwane zmiany pod kątem większych wyświetlaczy. Aplikacja Gmail na tabletach ma podzielony na dwie główne części ekran, gdzie usunięto pasek na dole ekranu.

Aplikacja Gmail otrzymała te zmiany najpierw na składanych smartfonach. Teraz nadszedł czas na tablety z Androidem. Te urządzenia również otrzymują wraz z nową aktualizacją dystrybuowaną poprzez Sklep Play modyfikacje pod kątem większych wyświetlaczy. Zobaczmy sobie, co takiego się zmieniło.

aplikacja Gmail na tablety z Androidem zmiany

Gmail na tablety z Androidem wraz z nową aktualizacją został pozbawiony dolnego paska nawigacji, gdzie znajdowały się skróty do aplikacji poczty, Chat, Spaces oraz Meet. Google przeniosło ja na lewą krawędź ekranu. Nad nimi znajduje się przycisk do tworzenia nowej wiadomości. Główny podział na dwa okna z podglądem zawartości skrzynki został zachowany.

Zmiany w aplikacji Gmail na tablety z Androidem od konkretnej wersji

Wspomniane zmiany Gmail na tablety otrzymuje wraz z aktualizacją dystrybuowaną poprzez Sklep Play, począwszy od wydania z numerkiem 2023.11.12.x. Warto jednak mieć na uwadze, że samo uaktualnienie to nie wszystko. Nowy widok wymaga dodatkowego czynnika. Ten odbywa się poprzez serwery firmy. Dlatego jeśli jeszcze nie widzicie tych modyfikacji, to cierpliwości. Wkrótce się pojawią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij