Dział: Samsung

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 Oreo

Samsung Galaxy S8 i S8+ już wkrótce zaczną otrzymywać aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Tymczasem Koreańczycy już przygotowali uaktualnione instrukcje obsługi użytkownika. Tam zawarto informacje o nowych funkcjach, które zostaną wprowadzone wraz z nowym firmware. Niestety, w języku polskim takiej instrukcji jeszcze nie ma.

Samsung Galaxy S9 Plus klon

Samsung Galaxy S9+ jest większym flagowcem Koreańczyków, którego zobaczymy na MWC 2018. Tymczasem chińscy producenci smartfonów nie próżnują i już tworzą własne klony. Zdjęcia jednego z nich pojawiły się już w sieci i trzeba przyznać, że twórcy telefonu rzeczywiście przyłożyli się do tego, aby ten przypominał oryginał.

Samsung Galaxy J7 (2017)

Samsung Galaxy J8 (2018) może być nowym smartfonem Koreańczyków z niższej półki cenowej. Urządzenie dostrzeżono w bazach benchmarków pod nazwą kodową SM-J720F. Ta nie pasuje do żadnego z istniejących modeli z linii J, a więc rzeczywiście mamy tu do czynienia z czymś nowym. Nazwa końcowa telefonu może być jednak zupełnie inna.

Samsung Galaxy A8 (2018) polska przedsprzedaż

Samsung jakiś czas temu wystartował z promocją dla klientów chcących wymienić stary telefon na Galaxy S8 lub S8+. Dzięki akcji „Witaj nowy!” producent podnosił wycenę starych smartfonów o 250 zł. Teraz akcją objęte są również inne smartfony poza S8. Na liście znalazły się Galaxy A8, Galaxy Note 8 a także tablet Galaxy Tab S3.

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 Oreo

Samsung Galaxy S8 oraz S8+ zaczynają dostawać styczniowe poprawki bezpieczeństwa, które producent omawiał już wcześniej. Nowa aktualizacja wprowadza firmware dla smartfonów, który kończy się ciągiem znaków AQL2. Właściciele zeszłorocznych flagowców czekają jednak na uaktualnienie do systemu Android 8.0 Oreo. Ten jest już blisko.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ zbliżają się wielkimi krokami. Wiemy, że nowe telefony trafią do sklepów w połowie marca tego roku. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie nowe flagowce będą najtańsze, to zdaje się, że mamy odpowiedź. Najpewniej w Chinach, co potwierdził Gui Xian, jeden z prezesów koreańskiej firmy.

Samsung Galaxy Note 8 specjalna edycja na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Samsung Galaxy Note 8 doczekał się specjalnej, limitowanej edycji. To smartfon, który powstał na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018, które odbędą się w lutym w koreańskim Pjongczangu. Producent deklaruje, że dostarczy Olimpijczykom ponad 4 tysiące urządzeń. Telefon dostał białe plecki oraz logo paraolimpijskie.