Dział: Samsung

Samsung Galaxy S8 Android 8.0 Oreo

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ były pierwszymi smartfonami Koreańczyków, które zaczęły dostawać system Android 8.0 Oreo. Niestety, proces dystrybucji aktualizacji z czasem wstrzymano, bo pojawiły się problemy. Teraz firma ponownie zaczyna udostępniać uaktualnione wersje firmware. Aktualizacja pojawiła się w Niemczech.

Samsung Galaxy S9 rendery

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ są już bardzo blisko. Im bliżej konferencji Unpacked 2018, tym w sieci pojawia się coraz więcej przecieków. Jeśli szukaliście renderów w wysokiej jakości, to proszę bardzo. Roland Quandt opublikował na Twitterze wiele grafik mniejszego modelu. W dwóch wersjach kolorystycznych obudowy.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ to smartfony, które mogliśmy obejrzeć już na licznych renderach. Teraz mamy okazję zobaczyć nowego flagowca Koreańczyków na zdjęciach i w ten sposób przekonać się, jak urządzenie wygląda w rzeczywistości. W sieci pojawiły się fotki jednego z prototypów mniejszego modelu telefonu w czarnym kolorze.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ mają premierę w niedzielę. Koreańczycy przygotowali aplikację Unpacked 2018, która pozwoli na oglądanie wydarzenia na żywo, a zaproszeni goście otrzymają dodatkowe opcje. Okazuje się, że w programie ukryto modele 3D, które będzie można oglądać w AR. Udało się je wydobyć z aplikacji.

Samsung Galaxy Note 8 Android 8.0 Oreo aktualizacja

Samsung Galaxy Note 8 to kolejny smartfon Koreańczyków z 2017 roku, który czeka na aktualizacją do systemu Android 8.0 Oreo. Jak dobrze wiemy, Koreańczycy wstrzymali dystrybucję tego oprogramowania dla smartfonów Galaxy S8. Tymczasem notatnik może dostać uaktualnienie w niedługim czasie, co sugeruje nam strona Wi-Fi Alliance.

Samsung Galaxy S9 cena

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ będą dostępne z różnymi procesorami. W Europie będzie to układ SoC Exynos 9810, który ma naprawdę dużą moc. Większy telefon w połączeniu z 6 GB pamięci operacyjnej RAM został dostrzeżony w bazie testu Geekbench. Tam osiągnął wyniki, którym jest blisko do smartfonów iPhone 8 czy iPhone X.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ zadebiutują już za sześć dni, a tymczasem doszło do największego przecieku związanego z tymi smartfonami. Jeden z niemieckich serwisów internetowych opublikował mnóstwo renderów telefonów, jak i dodatkowe informacje na temat specyfikacji technicznej, które do tej pory nie były znane.