Android Pie z One UI dla Galaxy S9. Samsung uruchamia beta testy

Samsung rozpoczął program pilotażowy systemu Android Pie z nakładką One UI dla Galaxy S9. Beta testy uruchomiono w Korei Południowej, ale nowe oprogramowanie będą mogli też wypróbować użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. One UI w postaci wersji beta będzie testowany kilka tygodni. Proces aktualizacji dla Galaxy S9 rozpocznie się dopiero w 2019 roku.

Więcej

Samsung Galaxy F w bardzo udanym wideo koncepcyjnym

Samsung Galaxy F to składany smartfon, który zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym roku. Tymczasem na łamach kanału Concept Creator został opublikowany bardzo ciekawy koncept telefonu. Samsung Galaxy F w oczach twórcy wizualizacji to bardzo ładny smartfon. Nie wiadomo jednak, jak dokładnie zaprojektują go Koreańczycy.

Więcej

Samsung Galaxy S10 dostanie ekran Infinity O i One UI

Samsung Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. Nowych informacji na jego temat dostarczył nam dziś Evan Blass, czyli Evleaks. Powinniśmy spodziewać się ekranu Infinity O i ultrasonicznego czytnika linii papilarnych. Samsung wyposaży Galaxy S10 również w potrójny aparat. Nie zabraknie też One UI z Androidem Pie.

Więcej

Samsung Galaxy S9 w nowym kolorze. To Polaris Blue

Samsung Galaxy S9 doczekał się dziś nowej wersji kolorystycznej obudowy. To odcień o nazwie Polaris Blue, choć nazywany jest też Ice Blue, co prawdopodobnie jest błędem w tłumaczeniu. Galaxy S9 w kolorze Polaris Blue pojawił się na chińskiej stronie producenta. Nie wiemy, czy Samsung wprowadzi go też do Polski.

Więcej

Samsung Galaxy S10 ma dostać przeprojektowany aparat i większą baterię

Samsung Galaxy S10 dostanie przeprojektowany aparat fotograficzny. Podobnie, jak w modelu Note 9, obiektywy będą umieszczone poziomo. To sprawi, że Galaxy S10 dostanie większą baterię. Samsung w ostatnim „notatniku” zrobił podobnie i to pozwoliło na zwiększenie pojemności akumulatora. Informację przekazał uznany leakster.

Więcej

Samsung Galaxy F prawdopodobnie w marcu. Cena? Lepiej nie pytać

Samsung Galaxy F to składany smartfon Koreańczyków, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Nadal nie wiemy, kiedy dokładnie zostanie pokazane to urządzenie. Tymczasem z nowych informacji przekazanych przez Yonhap News wynika, że Samsung może pokazać Galaxy F w marcu. Cena telefonu nie będzie jednak niska.

Więcej

Samsung Galaxy F będzie sprawdzianem. Początkowo firma nie wyprodukuje ich za dużo

Samsung Galaxy F to składany smartfon, którego ekran Infinity Flex mogliśmy zobaczyć w trakcie konferencji SDC 2018. Wtedy w końcu ujrzeliśmy koncept elastycznego wyświetlacza. Samsung pochwalił się też możliwościami ekranu Galaxy F. Premiera ma odbyć się w przyszłym roku. Początkowo telefon nie będzie jednak produkowany w dużych ilościach.

Więcej

Exynos dla Galaxy S10 z premierą za kilka dni. Samsung zapowiada inteligencję z wewnątrz

Samsung Galaxy S10 dostanie nowy procesor Exynos. Koreańczycy ogłosili, że nowy układ SoC zostanie zaprezentowany dokładnie 14 listopada, a więc już za kilka dni. Samsung zapowiada „inteligencję z wewnątrz”. Wiemy, że Galaxy S10 ma dostać nowy koprocesor firmy, który będzie odpowiadać za zadania oparte na sztucznej inteligencji.

Więcej

Samsung W2019 oficjalnie. Drogi smartfon z klapką i dwoma ekranami

Samsung W2019 to nowy smartfon z klapką od koreańskiego giganta, który miał dziś premierę w Chinach. Cena urządzenia nie będzie niska, ale to sprzęt, który jest całkiem ciekawy. Na pokładzie modelu Samsung W2019 są dwa ekrany o przekątnej 4,2 cala i podwójny aparat. Nie zabrakło też Snapdragona 845 z 6 GB RAM.

Więcej