iOS 18 Public Beta. Jak zainstalować aktualizację na iPhone’ach?

iOS 18 Public Beta to poglądowa aktualizacja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło publicznie. Jak zainstalować nowy system na telefonie? Instalacja iOS 18 Public Beta nie jest trudna. Warto jednak mieć na uwadze, że nie jest to sfinalizowane oprogramowanie i może zawierać różne błędy.

Więcej

Centrum sterowania z iOS 18. Co nowego wprowadziło Apple?

iOS 18 wprowadza liczne nowości. Na ich liście jest odświeżone centrum sterowania, które wraz z aktualizacją otrzymało na iPhone’ach liczne zmiany. Co nowego tu znajdziemy? Apple przebudowało w iOS 18 centrum sterowania i jest to największa aktualizacja tego elementu systemu operacyjnego od lat.

Więcej

iOS 17.5.2. Aktualizacja dla iPhone’ów wstrzymana

iOS 17.5.2 to aktualizacja z poprawkami, którą przygotowywało Apple. Kiedy zostanie ona udostępniona dla użytkowników iPhone’ów? Wygląda na to, że takie uaktualnienie w ogóle się nie pojawi i producent postanowił wstrzymać się z wydaniem iOS 17.5.2, gdzie spodziewaliśmy się usunięcia pewnych błędów.

Więcej

iPhone 17 Pro Max otrzyma taki aparat. Apple szykuje istotne zmiany

iPhone 17 Pro Max to flagowy smartfon Apple na 2025 r. Do premiery jest jeszcze sporo czasu, ale już teraz do sieci przedostały się informacje obejmujące aparat fotograficzny telefonu. Apple z myślą o modelu iPhone 17 Pro Max szykuje istotne zmiany. Dotyczą one sensorów. W planach są 48-megapikselowe czujniki.

Więcej

Dopiero w iOS 18.4. Kiedy nowa Siri i Apple Intelligence?

iOS 18.4 to aktualizacja dla iPhone’ów, na którą trochę poczekamy. To ona ma wprowadzić pakiet funkcji AI Apple Intelligence oraz nową Siri. Kiedy pojawi się to uaktualnienie? Aktualizacja iOS 18.4 zostanie udostępniona dopiero w 2025 r. Kilka tygodni przed jej wydaniem rozpocznie się pilotażowy program beta.

Więcej

iOS 18 beta 3 do pobrania. Co nowego wraz z aktualizacją dla iPhone’a?

iOS 18 beta 3 to nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów. Co nowego tu znajdziemy? Już wkrótce poznamy nowości oraz zmiany wprowadzone przez Apple. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, że deweloperska wersja iOS 18 beta 3 będzie pierwszym wydaniem dla szerszego grona testerów.

Więcej

tvOS 18 dla Apple TV. Jakie nowe funkcje i nowości wraz z aktualizacją?

tvOS 18 to duża aktualizacja dla Apple TV, która wprowadzi nowości oraz zmiany dla dotychczasowych funkcji. Co nowego tu znajdziemy? Nowe funkcje z tvOS 18 dla Apple TV obejmują InSight czy rozszerzenie dostępności wzmocnienia dialogów, z czego dotychczas mogli korzystać tylko użytkownicy głośników HomePod.

Więcej

iPhone 16 Pro Max z lepszą baterią. Apple stawia na zmiany

iPhone 16 Pro Max to flagowiec Apple na 2024 r. W sieci pojawiły się nowe informacje o smartfonie. Mówią one o tym, że pod obudową telefonu znajdzie się lepsza bateria o większej pojemności. W ten sposób iPhone 16 Pro Max powinien zapewnić odczuwalnie dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora.

Więcej

iOS 19, macOS 16, watchOS 12 i visionOS 3 na etapie prac. Kiedy aktualizacja?

iOS 19, macOS 16, watchOS 12 i visionOS 3 to nowe systemy operacyjne Apple, które zobaczymy w 2025 r. Kiedy pojawi się aktualizacja? Nieprędko, ale dowiadujemy się, że firma już rozpoczęła prace nad iOS 19, macOS 16, watchOS 12 oraz visionOS. Za wiele szczegółów nie znamy, ale poznaliśmy nazwy kodowe oprogramowania.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij