Dział: Apple iOS

Apple AirPods

Apple udostępniło aktualizację iOS 11.2.6 kilka dni temu. Okazuje się jednak, że nowe uaktualnienie potrafi być psotliwe. Właściciele słuchawek bezprzewodowych AirPods skarżą się na pewne problemy po zainstalowaniu nowego oprogramowania. Na szczęście, można im w prosty sposób zaradzić. Zobaczcie, jak tego dokonać.

Apple iOS 11.3 beta 3

iOS 11.3 beta 3 deweloperzy aplikacji otrzymali wczoraj wieczorem. Co ciekawe, Apple usunęło w nowej wersji pewne opcje powiązane z technologią AirPlay 2. To pozwala nam sugerować, że funkcja multi-room, którą ma wspierać m.in. głośnik HomePod, nie pojawią się z tym uaktualnieniem, a w późniejszym czasie.

Apple iPhone SE 2 kiedy premiera

iPhone SE 2 to smartfon wypatrywany przez wiele osób. Urządzenie ma zadebiutować w tym roku i świeżych informacji na ten temat dostarcza nam raport chińskich mediów. Jeśli wierzyć nowym plotkom, to Apple pokaże telefon na konferencji WWDC 2018, gdzie zobaczymy także iOS 12. Podobno przekątna ekranu zostanie zwiększona.

Apple iOS 11.3 beta 3

iOS 11.3 beta 3 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla deweloperów aplikacji, którą przed chwilą udostępniło Apple. Oprogramowanie wprowadzi całkiem sporo udoskonaleń, w tym m.in. możliwość wyłączania spowalniania starszych iPhone’ów z przestarzałymi akumulatorami. Dziś udostępniono także nowe bety macOS 10.13.4 i tvOS 11.3.

Apple iOS 11.2.6 aktualizacja co nowego

iOS 11.2.6 to najnowsza aktualizacja oprogramowania, którą przed chwilą udostępniło Apple. Mogą ją pobrać wszyscy użytkownicy zgodnych iPhone’ów oraz iPadów. Nowe uaktualnienie nie zawiera nowych funkcji, które pojawiły się w systemie z numerkiem 11.2.5. Tym razem skupiono się jedynie usunięciu znalezionych błędów.

Apple HomePod

HomePod jest już dostępny na kilku rynkach. Apple postanowiło zatem pokazać ciekawe funkcje, jakie posiada ten sprzęt i opublikowało nowe wideo. Widać w nim, jak wydawane są kolejne komendy odnośnie uzyskiwania dostępu do muzyki, podcastów czy wiadomości. Pokazano też, jak używać iPhone’a jako pilota do sprzętu.

Apple WWDC 2018 iOS 12 macOS 10.14 watchOS 5 tvOS 12

WWDC 2018 to nadchodzą konferencja Apple’a dla deweloperów aplikacji. Gigant z Cupertino jeszcze nie potwierdził daty, kiedy odbędzie się wydarzenie. Możliwe jednak, że systemy iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 oraz tvOS 12 zobaczymy dokładnie 4 czerwca. Zdają się to sugerować informacje, do których dotarł serwis Macrumors.