iOS 17 beta 1 — jak będzie można zainstalować na iPhone’ach?

iOS 17 beta 1 dla iPhone’ów jest już blisko. Jak zainstalować nowe oprogramowanie Apple? Początkowo software będzie dostępny tylko dla deweloperów aplikacji. Tym razem instalacja iOS 17 beta 1 na urządzeniach nienależących do programistów nie będzie tak prosta jak wcześniej. Firma zmieniła proces.

Więcej

watchOS 10, macOS 14, MacBook Air 15, Mac Studio 2 i co jeszcze Apple pokaże na WWDC23

watchOS 10, macOS 14, MacBook Air 15 i Mac Studio 2 to wybrane nowości, które Apple pokaże w trakcie WWDC23. W rzeczywistości spodziewamy się znacznie więcej. Poniedziałkowy keynote otwierający wydarzenie przyniesie nam więcej nowego oprogramowania oraz sprzętu z logo jabłka. Zobaczmy, czego się spodziewać.

Więcej

iOS 17 — jakie nowości wraz z aktualizacją Apple dla iPhone’ów?

iOS 17 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple pokaże na WWDC 2023. Jakie nowości wniesie to uaktualnienie i co nowego tu znajdziemy? Nowych funkcji i zmian nie zabraknie. Zebraliśmy znane informacje o aktualizacji iOS 17 w jednym miejscu. Zobaczmy, jakich nowości się spodziewać.

Więcej

MacBook Air 15 z M2 to nie wszystko. Apple pokaże też inne komputery Mac

MacBook Air 15 z Apple M2 to nowy laptop, który zostanie zaprezentowany w trakcie WWDC 2023. Wygląda na to, że na tym producent nie poprzestanie. Mamy też zobaczyć inne komputery Mac. Jakie dokładnie? Być może wśród nich znajdzie się nowy Mac Pro, na którego firma każe już nam naprawdę długo czekać.

Więcej

iPhone 16 Pro i Max otrzymają większe ekrany. Co planuje Apple?

iPhone 16 Pro i Max to smartfony Apple, które zobaczymy dopiero w 2024 r. Tymczasem doszło ponownie do przecieku, który obejmuje ekrany. Znowu dowiadujemy się, że telefony mają otrzymać większe panele. Jest bardzo możliwe, że wyświetlacze modeli iPhone 16 Pro oraz Max zwiększą swoją przekątną nawet o około 0,2 cala.

Więcej

iPhone 15 Pro Max otrzyma ten sam ekran i główny aparat co 14 Pro Max

iPhone 15 Pro Max to smartfon mający wprowadzić różne zmiany względem poprzednika. Wygląda jednak na to, że ekran oraz główny aparat fotograficzny będą tymi samymi, które znamy już z modelu 14 Pro Max. To oznacza, że iPhone 15 Pro Max otrzyma sensor Sony IMX803 oraz 6,7-calowy wyświetlacz i będzie to panel M12.

Więcej

iOS 17 sprawi, że iPhone otrzyma inteligentny ekran

iOS 17 to nadchodząca aktualizacja dla iPhone’ów, która wniesie sporo nowości. Wraz z nią telefony Apple będą mogły działać jak inteligentny ekran. Będzie to możliwe w trakcie zablokowania wyświetlacza smartfona. Oficjalna zapowiedź iOS 17 odbędzie się w czerwcu, w trakcie pierwszego dnia WWDC 2023.

Więcej

iOS 16.6 beta dostępny. Aktualizacja dla iPhone’ów wniesie pewne nowości

iOS 16.6 beta to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło w ręce testerów. Uaktualnienie wprowadzi pewne nowości, choć na razie znamy niewiele z nich. Wiemy też, że instalacja deweloperskich wersji iOS 16.6 beta została nieco utrudniona i nie jest to już tak prosty proces jak kiedyś.

Więcej

iOS 16.6 beta blisko. Aktualizacja może pojawić się na dniach

iOS 16.6 beta to kolejna poglądowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple ma udostępnić na dniach. Software w finalnej wersji powinien być gotowy w przyszłym miesiącu. Firma zintensyfikowała wewnętrzne testy iOS 16.6 beta. To oznacza, że na publiczny program pilotażowy tej wersji długo nie poczekamy.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij