Google Pixel 3 i Pixel 3 XL mogą być dostępne w takich kolorach

Google Pixel 3 XL i Pixel 3 mają premierę w przyszłym miesiącu. Producent zaczyna podgrzewać atmosferę przed nadchodzącym wydarzeniem. Zdaje się, że chce nam też coś przekazać. Możliwe, że poznaliśmy kolory obudowy dla nowych telefonów. Informacje na ten temat sugeruje nam nowa strona, którą uruchomiło Google.

Więcej

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL z oficjalną datą premiery. Plotki się potwierdziły

Google Pixel 3 XL i Pixel 3 to dwa nowe smartfony giganta z Mountain View, które zobaczymy w przyszłym miesiącu. Premiera odbędzie się dokładnie 9 października, a to oznacza, że data debiutu pokrywa się z plotkami. Tego dnia zobaczymy nie tylko dwa nowe telefony. Google zapewne pokaże także produkty z innych kategorii.

Więcej

Google Pixel 3 XL i Pixel 3 goszczą na stronie FCC

Google Pixel 3 XL i Pixel 3 zostaną zaprezentowane za kilka tygodni. Premiera jest coraz bliżej, bo oba telefony pojawiły się na stronie komisji FCC. Tam można zapoznać się z częściową specyfikacją techniczną obu modeli. Google rzekomo zamierza zaprezentować nowe smartfony z Androidem Pie dokładnie 9 października.

Więcej

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL – wiemy, kiedy ma odbyć się premiera w Nowym Jorku

Google Pixel 3 XL i Pixel 3 to dwa nowe smartfony giganta z Mountain View, które są obiektem przecieków od dawna. Bloomberg raportuje, że wie, kiedy odbędzie się premiera. Ma to nastąpić w trakcie specjalnego wydarzenia w mieście Nowy Jork. Event zaplanowano na pierwszą połowę października, ale nie na początek tego miesiąca.

Więcej

Google Pixel 3 XL: jest nowy unboxing na kilka tygodni przed premierą

Google Pixel 3 XL to smartfon, który z pewnością sobie zapamiętamy. W sieci pojawił się kolejny unboxing. Na krótkim wideo nagranym przez Rosjankę możemy zobaczyć rozpakowanie pudełka z telefonem Google Pixel 3 XL. Jest to o tyle ciekawe, że do oficjalnej premiery pozostało prawdopodobnie jeszcze kilka tygodni.

Więcej

Google Pixel 3 XL na nowym zdjęciu

Google Pixel 3 XL doczekał się kolejnego przecieku. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć to urządzenie. Telefon dostrzeżono w rękach pewnej osoby w środku komunikacji miejskiej w Toronto. Zapewne to jeden z pracowników Google’a, który to testuje smartfona Pixel 3 XL przed planowaną premierą.

Więcej

Google Pixel 3 XL ma 6,7″ ekran. Jest nowy film z YouTube

Google Pixel 3 XL jest obiektem coraz częstszych przecieków. W serwisie YouTube pojawiło się nowe wideo z tym telefonem. Na filmiku ukraiński youtuber przetestował smartfona Google Pixel 3 XL w AnTuTu. Dzięki temu poznajemy nowe informacje na temat specyfikacji technicznej. Urządzenie ma 6,7-calowy ekran z wcięciem.

Więcej

Google Pixel 3 XL jeszcze nie zadebiutował, a tymczasem jest unboxing

Google Pixel 3 XL to smartfon, którego premiera dopiero się odbędzie. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy unboxing. Ktoś jest w posiadaniu opakowania z telefonem i podzielił się jego zdjęciami, jak o krótkim wideo. Na filmie można zobaczyć także włączony ekran Google Pixel 3 XL, jak i zawartość z pudełka.

Więcej

Google Pixel 3 XL w Geekbench. Jest częściowa specyfikacja

Google Pixel 3 XL to większy z dwóch nowych smartfonów, które przygotowuje gigant z Mountain View. Urządzenie pojawiło się w bazie benchmarku Geekbench. Tam została ujawniona częściowa specyfikacja techniczna. Niestety, Google Pixel 3 XL, choć ma Snapdragona 845, tak dostał tylko 4 GB pamięci operacyjnej RAM.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij