Dział: Google Pixel

Google Pixel XL 2

Google Pixel XL 2 trafił na tortury do Zacka z kanału JerryRigEverything. Youtuber przeprowadził na smartfonie standardową procedurę testową, gdzie starał się uzyskać informacje o niedociągnięciach. Okazuje się, że przy tym modelu producent postarał się trochę bardziej niż w przypadku mniejszego Pixela 2.

Google Pixel XL 2

Google Pixel 2 i XL 2 otrzymały nowy układ scalony o nazwie Visual Pixel. Na razie jest on jeszcze nieaktywny i wiemy, że zostanie udostępniony dla deweloperów wraz z systemem Android 8.1 Oreo. Co jednak ciekawe, gigant z Mountain View przyznał się do tego, z kim stworzył swój chip SI. Współpracę nawiązano z firmą Intel.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 trafił na tortury do youtubera Zacka z kanału JerryRigEverything. Ten poddał urządzenie standardowemu procesowi, gdzie telefon podpalono, rysowana nożem czy próbowano go złamać. Testy przeprowadzone przez youtubera ujawniają, że firma z Mountain View na pewnych elementach oszczędzała.

Google Pixel XL 2

Google Pixel 2 oraz Pixel XL 2 to dwa nowe smartfony, nad którymi firma z Mountain View pracowała przez ostatnie miesiące. Względem poprzedników wprowadzają naprawdę mnóstwo udoskonaleń i nowości. Sprzedaż mniejszego modelu ruszy w zasadzie już na dniach, ale na większy telefon trzeba będzie poczekać trochę dłużej.

Google Pixel XL 2

Google Pixel 2, Pixel XL 2 i wiele więcej zobaczymy już dziś w trakcie specjalnej konferencji firmy z Mountain View, która rozpocznie się o 18:00 naszego czasu. Poza nowymi smartfonami spodziewamy się także głośnika Home Mini, laptopa Pixelbook oraz gadżetu o nazwie Google Clips. Ten ostatni to pewnie słuchawki.

Google Pixel XL 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 zostaną zaprezentowane już jutro. Niestety, firmie z Mountain View nie udało się dochować tych telefonów w tajemnicy. Do sieci wyciekły oficjalne rendery nowych Pixeli, na których możemy je obejrzeć. Przy okazji Evan Blass opublikował także częściowe informacje o specyfikacji technicznej.

Google Pixel 2 Google Pixel XL 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 zostaną zaprezentowane za tydzień, ale gigant z Mountain View nie uchował ich w tajemnicy. W sieci pojawiła się dosyć szczegółowa specyfikacja techniczna obu modeli. Dowiadujemy się, że smartfony otrzymają także karty e-SIM i to akurat nie jest dobra wiadomość dla użytkowników z Polski.