Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Androida dostaje nowe menu przesyłania i pilota TV

YouTube na Androida doczekał się nowych opcji w menu przesyłania. Pojawia się pilot TV i inne funkcje, w tym skrót do komend głosowych. Na razie wygląda na to, że Google udostępnia zmiany po stronie własnych serwerów. To oznacza, że konkretna wersja YouTube’a nie jest wystarczająca do uzyskania dostępu do nowości.

YouTube na Androida cały czas jest rozwijany i teraz pojawiają się kolejne nowości. Tym razem obejmujące menu przesyłania zawartości z telefonu na inny ekran. Pojawia się pilot TV, który już wcześniej można było włączyć. Jednak dopiero teraz można to zrobić w bardzo prosty sposób.

Samo menu przesyłania zostało przeprojektowane, co widać na poniższych zrzutach ekranowych. Pilot TV to nie jedyna nowość. Jest także skrót do komend głosowych w postaci ikonki mikrofonu. Niestety, nowości nie są jeszcze widoczne u wszystkich użytkowników aplikacji. Google wdraża je po stronie własnych serwerów.

YouTube na Androida aplikacje Google pilot TV nowe menu przesyłania

Nowe menu przesyłania w YouTube na Androida pojawia się w wersji 14.50.53

Przeprojektowane menu przesyłania w aplikacji YouTube na Androida zaczyna się pojawiać w wersji z numerkiem 14.50.53. Jednak samo wydanie tej aplikacji jest niewystarczające. Dochodzi dodatkowy czynnik, jakim jest aktywacja dostępu po stronie serwerów Google. Na razie nie wiadomo, kiedy zmiany zostaną wprowadzone u wszystkich użytkowników. Możliwe, że to trochę potrwa.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij