Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia odświeżoną aplikację Events przed premierą nowych iPhone’ów

iPhone 11 jest już blisko i wiemy, że będzie live stream, który będzie można oglądać na żywo. Tymczasem jest już nowa aplikacja Apple Events na Apple TV, gdzie będzie można obejrzeć show. Start konferencji przewidziano na 19:00 naszego czasu. Kilka dniu po wydarzeniu powinna ruszyć przedsprzedaż iPhone’ów 2019.

iPhone 11 był obiektem mnóstwa przecieków i premiera nowych telefonów z iOS jest bardzo blisko. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu we wtorek. Wtedy zobaczymy na scenie Tima Cooka i innych przedstawicieli firmy z logo nadgryzionego jabłka. Konferencja będzie dostępna do obejrzenia na żywo. Live stream będzie można oglądać m.in. w aplikacji Apple Events na Apple TV. Właśnie została udostępniona jej odświeżona wersja.

Apple Events jest już gotowe na premierę smartfonów iPhone 11. Obok jej opisu pojawia się czas, kiedy rozpocznie się live stream. Tutaj użytkownicy na całym świecie mogą zobaczyć, o której godzinie ich lokalnego czasu rozpocznie się wydarzenie. Oczywiście, to nie jedyny sposób, w jaki będzie można oglądać wrześniową konferencję.

iPhone 11 2019 kiedy premiera aplikacja konferencja Apple Events na Apple TV gdzie oglądać live stream
fot.: 9to5Mac

Premiera smartfonów iPhone 11 nie tylko w tylko w Apple Events

Oczywiście, nie musicie mieć Apple TV, a nawet żadnego urządzenia z logo nadgryzionego jabłka, jeśli chcecie oglądać wrześniową konferencję ze smartfonami iPhone 11. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby live stream zobaczyć sobie na urządzeniu z systemem Windows 10 z aktualną wersją popularnych przeglądarek. Tam również od jakiegoś czasu jest to możliwe, choć jeszcze kilka lat temu tak nie było. Nie pozostaje nic innego, jak czekać do wtorku.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij