Dział: Smartfony

Samsung Galaxy S9 rendery

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ są już bardzo blisko. Im bliżej konferencji Unpacked 2018, tym w sieci pojawia się coraz więcej przecieków. Jeśli szukaliście renderów w wysokiej jakości, to proszę bardzo. Roland Quandt opublikował na Twitterze wiele grafik mniejszego modelu. W dwóch wersjach kolorystycznych obudowy.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro opinie

Xiaomi Redmi Note 5 Pro został dziś zaprezentowany w Indiach wraz z Redmi Note 5. Smartfon jest zdecydowanie ciekawszą propozycją od tego drugiego. To pierwszy telefon na rynku, który otrzymał procesor Qualcomm Snapdragon 636 z nawet 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Ceny tego modelu są naprawdę atrakcyjne.

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite doczekał się dziś globalnej premiery. Do niedawna smartfon dostępny był tylko na wybranych rynkach azjatyckich, a teraz trafia do Europy. W Polsce to urządzenie także będzie dostępne i wiemy, że jeszcze przed końcem tego miesiąca. Honor 9 Lite to dosyć ciekawy smartfon, który wyróżnia się m.in. 4 obiektywami.

Umidigi S2 cena opinie

Umidigi S2 to kolejny smartfon z wąskimi ramkami, który trafia do oferty w Polsce. Urządzenie wyróżnia się 6-calowym ekranem, który udało się włożyć do telefonu o rozmiarach typowych dla modeli z 5,5″ wyświetlaczami. Na pokładzie jest też procesor MediaTek Helio P20 czy podwójny aparat fotograficzny.

Ulefone T1 Premium cena opinie

Ulefone T1 Premium trafia do oferty w Polsce. Telefon jest typowym przedstawicielem średniej półki wyższej. Co ma do zaoferowania ten smartfon? Na pokładzie znajdują się m.in. 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P25 czy podwójny aparat fotograficzny z sensorami od Samsunga.

Motorola Moto G6 Play

Motorola Moto G6 to jeden z kilku nowych smartfonów, które powinniśmy zobaczyć w trakcie targów MWC 2018 w Barcelonie. Tymczasem urządzenie nie zostało dochowane w tajemnicy. Telefon jest obiektem przecieku w postaci renderów, które przygotował Steve Hemmerstoffer. Moto G6 Play będzie dosyć prostym smartfonem.

oneplus 5t reklama

OnePlus 5T jest już dostępny na rynku, ale chińska firma wciąż go jeszcze promuje. Teraz wydała kolejną reklamę. Spot prezentuje testy między wspomnianym telefonem a smartfonem Samsung Galaxy Note 8. Można się jednak z nich dowiedzieć, że były one przeprowadzane przez niezbyt bystrych jegomościów.