Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze kroki z Windows 8 – ustawienia cz.2 [wideo]

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik, w którym możecie zapoznać się z nowymi ustawienia dostępnymi w systemie Windows 8.

Przygotowaliśmy dla was kolejny wideo poradnik, w którym możecie zapoznać się z nowymi ustawienia dostępnymi w systemie Windows 8.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Co sądzisz o nowych tabletach Surface?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tydzień temu podpowiedzieliśmy wam, jakie wybrane opcje ukrywa moduł Ustawienia w Windows 8. Niemniej, element ten systemu ukrywa znacznie więcej opcji i dlatego też przygotowaliśmy dla was kolejną część poradnika, w której omawiamy kolejne ustawienia. Oglądając powyższy film dowiecie się między innymi, jak prawidłowo uaktualnić oprogramowanie, przywrócić system do ustawień fabrycznych oraz poznacie opcje związane z ustawieniami dla sieci.

Wcześniejsze nasze wideo poradniki, w tym cały cykl poświęcony podstawom z systemem Android, znajdziecie pod tym adresem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij