Dział: Android

pokemon go

Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji, w ramach której do gry dodano kilka poprawek. Najważniejszą z nich jest zablokowanie użytkownikom oszukiwania w ramach błędu w naliczaniu dystansu. Pokemon Go w wersji 1.23.1 na iOS i 0.53.1 na Androida jest już dostępne do pobrania.

Huawei P9 Android 7.0 Nougat EMUI 5.0 beta

Dobre wieści dla użytkowników smartfona Huawei P9 w wersji single SIM z polskiej dystrybucji. Użytkownicy telefonu zgłaszają dostępność aktualizacji do systemu Android 7.0 Nougat z nakładką EMUI 5.0, która debiutowała wraz z modelami Mate 9. Android 7.0 Nougat dla modeli Huawei P9 można pobrać z użyciem HiSuite.

Google

Nie tak dawno Google testowało nową funkcję w swojej wyszukiwarce. Dzięki niej, kiedy mamy słabe połączenie i nie możemy wyszukać pewnych fraz w sieci, wyszukiwarka pozwalała na zapisanie frazy w pamięci i znalezienie jej, kiedy ponownie nawiąże połączenie. Użytkownik dostaje wtedy stosowne powiadomienie. Funkcja nie ma wpływać na szybkie wyczerpanie baterii.

Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral

Samsung Galaxy S7 edge oficjalnie debiutuje w Polsce w nowym kolorze – Blue Coral. Smartfon jest już dostępny w salonach Brand Store, u partnerów sklepowych oraz w ofercie operatorów sieci komórkowych. To już siódmy wariant kolorystyczny smartfona Samsung Galaxy S7 edge i zarazem ósmy w przypadku wszystkich modeli S7.

Smartwatche Google Android Wear 2.0 Angelfish Swordfish LG Watch Style LG Watch Sport

LG Watch Sport oraz LG Watch Style to dwa zegarki, które do tej pory znaliśmy pod nazwami kodowymi Angelfish i Swordfish. Teraz za sprawą raportu Venturebeat poznajemy sporo szczegółów na temat specyfikacji i funkcji, które zaoferują. Będą to pierwsze smartwatche z systemem Android Wear 2.0, który premierę ma mieć 9 lutego.

Wild Blood Gameloft

Gameloft zdecydował się przecenić grę Wild Blood, która normalnie na Androida kosztuje około 30 złotych, do kwoty zaledwie 50 groszy. Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł na smartfonach czy tabletach, to teraz z pewnością nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo.

Samsung Galaxy S7 edge Black Pearl

W Sklepie Play można już znaleźć Samsung Email. Koreańska firma zdecydowała się na przeniesienie aplikacji do oficjalnego sklepu Google ze względu na możliwość aktualizowania jej poza uaktualnieniami systemowymi, co jest dużo wygodniejsze. Aplikacja dostępna jest całkowicie za darmo.