Dział: Android

Sklep Play Sklep Google Play

Sklep Play wkrótce doczeka się nowej funkcji i jest nią przycisk służący do odświeżania aktualizacji. Kontrolka pojawia się na ekranie AKTUALIZACJE w sekcji Moje aplikacje i gry, która to też doczeka się wkrótce sporego odświeżenia. Google już testuje te nowości, ale nie wiadomo, kiedy Sklep Play doczeka się tych zmian dla wszystkich.

Huawei P10 Plus MWC 2017

Huawei już odlicza do konferencji przed MWC 2017, w trakcie której pokaże smartfony Huawei P10 oraz P10 Plus. Chińczycy opublikowali na własnym kanale w YouTube teaser poświęcony nowym telefonom. Huawei P10 oraz P10 Plus mają zmienić to, jak widzicie kolory, co najpewniej powiązane jest z nowym aparatem fotograficznym opracowanym z firmą Leica.

Android Oreo

Google jeszcze nie pisnęło ani jednego słowa na temat ewentualnego nowego systemu, jaki ma zastąpić Android 7.0 Nougat. Motorola ujawniła w minionym roku, że będzie to Android O. Nie wiadomo jednak, czy owo „O” w nazwie będzie oznaczało Oreo. Teraz wiceprezes w dziale Androida może zwiastować nadejście Android Oreo.

Samsung Galaxy S7 edge

W zeszłym roku pojawiły się informacje, że Secure Folder był w trakcie testów beta i ma trafić na smartfony Samsung Galaxy S7 i S7 Edge po aktualizacji do Androida Nougat. Folder, w którym można bezpiecznie przechowywać pliki i ukrywać je przed innymi użytkownikami można już instalować na swoim urządzeniu. Aktualnie aplikacja jest dostępna w ramach pliku APK. Samsung jeszcze oficjalnie jej nie wydał.

Nokia 6

Nokia 8 to prawdopodobnie flagowiec HMD Global Oy, którego premiera musi już być blisko. Tymczasem smartfona dostrzeżono na stronie sklepu JD.com. Tak, to ten sam sklep, który zajmuje się sprzedażą smartfonów Nokia 6. Opisy oferty są niekompletne, ale pojawia się informacja o cenie Nokii 8. Jak na flagowca, jest całkiem przyzwoicie.

LG G6

LG G6 będzie smartfonem dedykowanym miłośnikom fotografii. Koreański gigant ujawnił dziś informacje na temat aparatów, które dostanie LG G6. Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, to nowy smartfon znajdzie uznanie wśród użytkowników serwisu Instagram. Ma to być możliwe dzięki specjalnemu trybowi dla zdjęć w kwadracie.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany pewnie latem tego roku, bo najpierw zobaczymy smartfony Galaxy S8. Na łamach chińskich mediów pojawiły się plotki, jakoby Samsung Galaxy Note 8 miał być pierwszym smartfonem Koreańczyków, który dostanie podwójny aparat fotograficzny. Jest to dosyć prawdopodobne.