Dział: Android

OnePlus 5

AnTuTu od miesięcy publikuje zestawienie obejmujące najwydajniejsze smartfony w tym teście. Dosyć długo królował tam iPhone 7 Plus, ale jakiś czas temu telefon poddał się konkurencji ze Spapdragonem 835. Obecnie liderem w rankingu AnTuTu jest OnePlus 5, który wśród telefonów nie ma sobie równych, ale iPad Pro 10,5 cala z Apple A10X Fusion i tak go wyprzedza.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany we wrześniu, a tymczasem możliwe, że już teraz zobaczyliśmy, jak wygląda ten telefon. Philippe Starck, francuski projektant, który przygotowuje design smartfona, opublikował wideo, na którym pochwalił się koncepcyjnym Mi Miksem 2. Kto wie, a może ten projekt jest prawdziwy.

Sony Xperia XZ1 Compact

Sony Xperia XZ1 Compact zobaczymy już za kilkanaście dni, a tymczasem smartfon doczekał się przecieku w postaci renderów Steve’a Hemmerstoffera, którego znamy jako Onleaks. W ten sposób nowego flagowca Sony w kompaktowej obudowie możemy obejrzeć dokładnie z każdej strony. Urządzenie ma m.in. USB C oraz złącze słuchawkowe.

Apple iPhone 7 Plus

Najnowsze analizy rynku przeprowadzone przez Strategy Analytics pokazują, że iPhone 7 jest wciąż popularniejszy niż Samsung Galaxy S8. Analizy wskazują, że iPhone 7 z wersją Plus sprzedały się w liczbie 32 mln egzemplarzy w Q2 2017, natomiast Samsung Galaxy S8 z większą wersją nie przekroczyły 20 mln sprzedanych sprzętów.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany już za kilka dni i do tej pory był obiektem mnóstwa przecieków. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia materiałów promocyjnych, na których przedstawiono wiele szczegółów związanych z nadchodzącym flagowcem z S Pen. Dostajemy potwierdzenie na temat podwójnego aparatu fotograficznego z zoomem czy informacji o specyfikacji.

Xiaomi Redmi Note 5A

Xiaomi Redmi Note 5A jest nowym średniakiem Chińczyków, który w ostatnich dniach był obiektem licznych przecieków. Firma postanowiła jednak nie czekać do oficjalnej premiery, która odbędzie się dokładnie 21 sierpnia. CEO Xiaomi, Lei Jun, opublikował kilka renderów prasowych smartfona Redmi Note 5A, na których możemy go obejrzeć z różnych stron.

LG V30

LG V30 doczekał się kolejnego przecieku. Tym razem jest to oficjalny render prasowy tego smartfona, który opublikował Evan Blass. W ten sposób urządzeniu możemy przyjrzeć się z niemal każdej strony. LG V30 rzeczywiście ma jeden wielki ekran, który pokrywa niemal cały przedni panel. Z tyłu otrzymał podwójny aparat fotograficzny.