Dział: Android

LG G6 LG Pay

LG G6, który jest już dostępny na terenie Korei Południowej, wkrótce trafi na kolejne rynki. W tym także do Polski. Producent już wcześniej podkreślał, że bateria w LG G6 jest bezpieczna. Nawiązując do fiaska, które poniósł Samsung Galaxy Note 7. Teraz firma postanowiło ponownie o tym przypomnieć. Nieprzypadkowo, bo za dwa dni odbędzie się Unpacked 2017.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 zostanie zaprezentowany już za dwa dni. W trakcie konferencji Unpacked 2017 w Nowym Jorku. Tymczasem Samsung już teraz opublikował wideo z piosenką Over The Horizon 2017, z której pochodzi dzwonek dla Galaxy S8. Tak, cały utwór możecie pobrać już teraz. Autorem jest Jacob Collier, który był zdobywcą nagród Grammy.

Xiaomi Mi Pad 3

Xiaomi Mi Pad 3 jest nowym tabletem Chińczyków, który ma być dostępny w kilku wersjach. To dotyczy także opcji kolorystycznych obudowy i jeśli wierzyć nowemu przeciekowi, to prawdopodobnie poznaliśmy kolory, w których będą dostępne nowe tablety. Xiaomi Mi Pad 3 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany wraz z flagowcami Mi 6.

Allegro Android Pay

Allegro wdraża do aplikacji mobilnej wsparcie dla płatności realizowanych z użyciem Android Pay. W ten sposób dokonując zakupów w aplikacji na urządzeniach z Androidem otrzymacie kolejny, bardzo wygodny dostęp do płacenia. Android Pay będzie wdrażany w aplikacji Allegro z numerem 4.10 i niedługo będziecie mogli skorzystać z funkcji.

OnePlus 3T colette edition

Dokładnie 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, wytarowała sprzedaż OnePlus 3T colette edition, czyli limitowanej edycji smartfona. Do sprzedaży trafiło jedynie 250 takich urządzeń. Wszystkie zostały sprzedane w jednym z paryskich butików. Po OnePlus 3T colette edition ustawiła się długa kolejka oczekujących, co pokazane jest na wideorelacji z premiery.

Google Chrome

Google testuje kolejne zmiany w przeglądarce Chrome. Tym razem związane to jest z nową kartą, gdzie ostatnimi czasy pojawiło się sporo nowości. Na tym nie koniec, bo w Google Chrome 59 na urządzenia z systemem Android, który obecnie znajduje się w kanale Dev, pojawiają się kolejne zmiany. W tym usunięto wielkie logo producenta, co zaoszczędziło miejsca.

Samsung Galaxy S8 Cover

Samsung Galaxy S8 nie ma fizycznego przycisku Home pod ekranem. W zamian pojawią się przyciski nawigacyjne w dolnej części ekranu. I zapewne zapytacie, co ze skrótem uruchamiającym aparat, który jest w smartfonach Samsung Galaxy S7? Ten będzie dostępny w Galaxy S8, ale będzie wymagał włączenia w ustawieniach.