Dział: Android

Nokia 9

Nokia 9 zostanie zaprezentowana zapewne jeszcze tego lata, a tymczasem grafik serwisu TechDroider przygotował ciekawą wizualizację, która może oddawać bliski wygląd flagowca HMD Global Oy. Nokia 9 na nowym koncepcie ma podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy oraz przycisk ze skanerem linii papilarnych pod ekranem.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 i Pixel XL 2 są już w przygotowaniu i wiemy, że telefony ukrywają się pod nazwami kodowymi walleye i taimen. Nowych informacji na ich temat dostarcza nam raport XDA-Developers, który bazuje na anonimowych źródłach. Oba telefony mają otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 835 czy 4 GB pamięci RAM.

Google Pixel 2

Google już przygotowuje nowe smartfony z serii Pixel 2. Te już wcześniej zostały potwierdzone przez Ricka Osterloha, czyli nowego szefa połączonych działów sprzętowych w firmie z Mountain View. W zeszłym roku telefony z serii Google Pixel powstały we współpracy z firmą HTC i kto wie, czy Tajwańczycy nie będą mieć udziału w powstawaniu drugiej generacji.

lineage 2 revolution

Lineage 2 Revolution to jedna z najpopularniejszych gier, jakie trafiły na rynek koreański w minionym roku. Producenci szczycą się tym, że jest to najbardziej rozbudowane MMORPG, jakie kiedykolwiek trafiło na urządzenia mobilne. Teraz Lineage 2 Revolution można pobierać w ramach soft launchu w kolejnych 11 krajach. Niestety, jeszcze nie w Polsce.

Nokia 5

W trakcie afrykańskiej premiery smartfonów Nokia 3, 5 i 6 CEO HMD Global Oy, Arto Nummela, przekazał, że jego firma zamierza oferować aktualizacje oprogramowania przez co najmniej dwa lata od premiery. Niestety, przy okazji pojawił się pewien problem ze smartfonem Nokia 3, który ma procesor firmy MediaTek.

Xiaomi Mi Max 2

Dobre wieści dla użytkowników smartfona Xiaomi Mi Max z 2016 roku. Telefon właśnie otrzymuje aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat. Co prawda, jeszcze bez MIUI 9, które jest w przygotowaniu, ale to oprogramowanie też z czasem trafi na pokład tego smartfona. Xiaomi Mi Max dostaje Nougata w ramach Global Stable ROM, a więc międzynarodowej wersji oprogramowania.

LG V30

LG V30 już wkrótce zostanie oficjalnie pokazany, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe ploteczki o tym telefonie. Dostarczył je Steve Hemmerstoffer, który powołuje się na własne, anonimowe źródła. Jeśli informacje są prawdziwe, to LG V30 otrzyma baterię z funkcją bezprzewodowego ładowania oraz podwójny aparat.