Dział: Android

samsung galaxy s8

Samsung Galaxy S8 udostępniono na kilku rynkach. W Korei Południowej zaczynają jednak zgłaszać się użytkownicy, którzy zauważyli czerwonawe zabawienie na ekranach w swoich sprzętach. Samsung postanowił wytłumaczyć sytuację. Gigant potwierdził, że jest to po prostu wina ekranów Super AMOLED. Problem może być rozwiązany poprzez dodatkową aktualizację.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 jest już przygotowywany i spodziewamy się, że jego premiera odbędzie się latem tego roku. Tymczasem na kanale DBS Designing opublikowano ciekawą wizualizację nowego flagowca z S Pen. Oczywiście, dokładnie taki Samsung Galaxy Note 8 nie będzie, ale możliwe, że część konceptu twórców pokryje się z rzeczywistym wyglądem telefonu.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium to smartfon, na którego rynkową dostępność cały czas musimy czekać. Z informacji przekazanych przez niemiecki O2 wynika jednak, że rynkowy debiut telefonu odbędzie się w Europie 1 czerwca. Spodziewajmy się, że Sony Xperia XZ Premium w przybliżonej dacie pojawi się także w Polsce, gdzie niedługo rozpocznie się przedsprzedaż.

Huawei MediaPad M3 Lite

Huawei wprowadza do oferty w Polsce nowe tablety MediaPad M3 Lite oraz serię MediaPad T3. Urządzenia będą dostępne w kraju już w przyszłym miesiącu. Huawei MediaPad T3 to tablety dedykowane rodzinie, a model Huawei MediaPad M3 Lite wyróżnia się systemem audio stworzonym we współpracy z firmą Harman Kardon.

Nokia 8 wizualizacja

Nokia 8 doczekała się bardzo ciekawej wizualizacji autorstwa twórców z Concept Creator. W opublikowanym wideo widać, że Nokia 8 ma metalowe boki, a także podwójny aparat główny umieszczony na pleckach wraz z podwójną diodą doświetlającą LED. Na dole znalazło się miejsce dla gniazda USB typu C.

Google Chrome

Google rozpoczęło kilka dni temu aktualizować przeglądarek Chrome na smartfony i tablety z systemem Android. Nowa wersja aplikacji ma numer 58 i Google w końcu ujawniło na własnym blogu oficjalne informacje o udoskonaleniach i nowościach wprowadzonych w tej aktualizacji Chrome. Przeglądarka ma nową kartę z Historią przeglądania, jak i wprowadza nowy pasek postępu w trakcie pobierania plików.

Xiaomi Mi 6 Plus

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition jest specjalną wersją nowego flagowca, ale jego dostępność będzie mocno ograniczona, co wynika z problemów produkcyjnych. Co ciekawe, w sieci pojawiło się także zdjęcie zewnętrznej, przezroczystej obudowy dla Xiaomi Mi 6 Plus. Większego modelu flagowca spodziewamy się jeszcze w tym kwartale.