Dział: Wideo

nokia smartfon

Nokia oficjalnie potwierdziła, że powraca na rynek smartfonów w przyszłym roku. Informacja pojawiła się podczas prezentacji na Capital Markets Day. Niestety, nie potwierdziła, kiedy pojawią się pierwsze smartfony z logiem fińskiej firmy. Plotki mówią, że będzie to początek drugiego kwartału 2017 roku, czyli w kwietniu.

T-Mobile postanowiło potwierdzić, że Samsung Galaxy S7 jest wodoodporny w dość ciekawy sposób. Ekipa prezentująca telefon przeniosła prezentację pod wodę.

LG V10

Zack Nelson opublikował w serwisie YouTube kolejne wideo, w którym poddaje smartfon LG V 10 różnym testom na wytrzymałość. Wyniki są zadowalające.

Samsung Galaxy Tab S 8.4

Po recenzji pisemnej Samsung Galaxy Tab S 8.4, którą znajdziecie pod tym adresem, przygotowaliśmy dla was wideo, gdzie opisywane rozwiązania możecie obejrzeć w akcji.

Galaxy Tab 4 10.1

Przygotowaliśmy dla was kolejną wideo recenzję. Tym razem bohaterem nowego filmu jest tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Co stwierdził o nim nasz specjalista od produktów koreańskiej firmy? Sprawdźcie sami.

Samsung Galaxy Note PRO 12.2

Po recenzji pisemnej przyszła pora na wideo. Tym razem Robert prezentuje wam w akcji na filmie możliwości tabletu Samsung Galaxy NotePRO 12.2.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Po recenzji pisemnej przyszła pora na wideo. Tym razem Robert prezentuje wam w akcji na filmie możliwości tabletu dla dzieci – Samsunga Galaxy Tab 3 Kids.