Udostępnij
Tweetnij

Wideo recenzja tabletu LG G Pad 8.3 [wideo]

Piotr Zelt powraca na łamy naszego serwisu i przygotował dla was wideo recenzję tabletu LG G Pad 8.3. Obejrzyjcie ją koniecznie!

 

Piotr Zelt powraca na łamy naszego serwisu i przygotował dla was wideo recenzję tabletu LG G Pad 8.3. Obejrzyjcie ją koniecznie!

Zobacz koniecznie >> Wideo recenzje tabletów

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

LG G Pad 8.3 jest jednym z najciekawszych tabletów internetowych na rynku. Dowodzi to nasza recenzja tego modelu, w której urządzenie zostało wyróżnione w kilku kategoriach. Po recenzji pisemnej przyszła pora na film, na którym możecie obejrzeć możliwości G Pada 8.3 w akcji. Tym razem ponownie poprosiliśmy Piotra Zelta, który prezentuje dla was tablet i opowiada o jego najciekawszych funkcjach.

Wideo recenzję Piotrka (złożoną z dwóch części) możecie obejrzeć powyżej. Przy okazji zapraszamy was do odwiedzenia naszego kanału w serwisie YouTube, gdzie znajdziecie również inne filmy, w tym wideo poradniki.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij