Udostępnij
Tweetnij

LG V10 poddany testom na wytrzymałość (wideo)

Zack Nelson opublikował w serwisie YouTube kolejne wideo, w którym poddaje smartfon LG V 10 różnym testom na wytrzymałość. Wyniki są zadowalające.

LG V10

Zack Nelson opublikował w serwisie YouTube kolejne wideo, w którym poddaje smartfon LG V 10 różnym testom na wytrzymałość. Wyniki są zadowalające.

Użytkownik serwisu YouTube, Zack Nelson, znany bardziej jako JerryRigEverything, publikuje różnego rodzaju wideo, w których naprawia sprzęty. Rozrzut jest całkiem spory – od jeepów, poprzez konsole do telefonów komórkowych. Ma też całkiem sporą kolekcjęfilmów, na których takie sprzęty… niszczy. Ostatnio na jego stronie pojawiło się krótkie wideo przedstawiające testy wytrzymałości smartfona LG V10.

Na początek Nelson postanowił poddać smartfon testowi na podatność na zarysowania. Ekran LG V10 pokrywa Gorilla Glass 4, więc ten test smartfon zdał dobrze, tak więc nie musicie się martwić o zarysowanie telefonu np. kluczami, kiedy nosicie je w kieszeni ze smartfonem. Inaczej na się sprawa z aparatem, który jest nieco bardziej podatny na zarysowania niż ekran. To samo tyczy się przedniego panelu znajdującego się na dole telefonu. Następnie ekran LG V10 poddany został testowi na wytrzymałość na wysokie temperatury i zdał go śpiewająco. Tak samo dobrze zdał egzamin na zginanie telefonu i wyszedł z niego bez szwanku. Jak wyglądał cały test możecie zobaczyć na załączonym poniżej wideo.

Źródło: YouTube

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij