Udostępnij
Tweetnij

NEXT@ACER, czyli ACER zaprasza na konferencję, gdzie ujawni przyszłość produktów (wideo)

Firma ACER opublikowała na własnym kanale w serwisie YouTube krótkie wideo, w którym zaprasza ludzi do oglądania specjalnej konferencji. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia i będzie transmitowane na żywo.

Firma ACER opublikowała na własnym kanale w serwisie YouTube krótkie wideo, w którym zaprasza ludzi do oglądania specjalnej konferencji. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w Nowym Jorku i będzie transmitowane na żywo.

Poniżej możecie obejrzeć wideo poświęcone nadchodzącej konferencji Tajwańczyków – Next@Acer, która odbędzie się 21 kwietnia w Nowym Jorku. Film nie ujawnia nam zbyt wielu szczegółów. Dowiadujemy się jednak, że wydarzenie będzie można oglądać w sieci, co z pewnością cieszy, bo Acer raczej unika transmisji wideo na żywo. W przeciwieństwie do wielu konkurentów, którzy lubią się chwalić nowymi produktami.

Co dokładnie pokaże firma ACER za niespełna miesiąc w Nowym Jorku? Tego dokładnie nie wiadomo, ale pewnym jest, że zobaczymy hybrydę z ekranem obracanym o 360-stopni, którą można dostrzec na początku tego filmu. Powinniśmy zobaczyć także nowe tablety, laptopy czy smartfony i być może nowe usługi oraz inne rozwiązania. Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

źródło: acer

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij