Udostępnij
Tweetnij

Acer Tab 8 S następcą tabletu Predator 8?

Serwis Tabletmonkeys opublikował informacje na temat nowego tabletu. Wygląda na to, że Acer Tab 8 S będzie następcą tabletu dla graczy – Predatora 8.

Serwis Tabletmonkeys opublikował informacje na temat nowego tabletu marki Acer. Wygląda na to, że Tab 8 S będzie następcą tabletu dla graczy – Predatora 8.

Acer Tab 8 s

Serwis Tabletmonkeys twierdzi, że dotarł do informacji odnośnie tabletu Acer Tab 8 S. Według niepotwierdzonych informacji urządzenie to ma być podobne do wydanego w ubiegłym roku pierwszego tabletu dla graczy od firmy Acer – Predator 8.

Plotka głosi, że Acer Tab 8 S ma mieć cztery głośniki, co będzie gwarantowało doskonały dźwięk. Poza tym mówi się także o opcji wibracji oraz wydajnym procesorze, choć szczegółów odnośnie tego elementu nie podano. Przypominamy, że we wspomnianym Predatorze mieliśmy do czynienia z układem Intel Atom x7-Z8700. Dodatkowo mówi się o słuchawkach generujących wirtualny dźwięk przestrzenny, a także podwójnych siłownikach haptycznych, które zapewnią wibracje jak w kontrolerach do gier. Najprawdopodobniej tablet będzie miał ekran o wysokiej rozdzielczości.

Acer Tab 8 s

Aktualnie wszystkie te informacje nie spotkały się z oficjalnym potwierdzeniem ze strony Acera. Być może jednak tablet ten zostanie zaprezentowany podczas zbliżającej się konferencji prasowej firmy, zapowiadanej na 21 kwietnia.

Źródło: Tabletmonkeys

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij