Udostępnij
Tweetnij

Google Earth na Androida dostaje dark mode

Google Earth to kolejna aplikacja, która dostaje dark mode. Tryb ciemny pojawia się w aplikacji na Androida. Ma go też webowa wersja Google Earth.

Google Earth, podobnie jak Maps, cały czas czekało na dark mode. Tryb ciemny nie został jeszcze wprowadzony do wszystkich aplikacji firmy. Jednak sukcesywnie jest wdrażany do kolejnych. Teraz pojawił się w programie będącym bohaterem tego artykułu. Jak to można włączyć?

Aplikacja Google Earth w wersji na Androida dostała nową opcję, która pozwala na włączenie dark mode. Można to zrobić po udaniu się do sekcji ustawień. Tuż pod ogólnymi, gdzie pojawia się nowa opcja motywu aplikacji. Na razie nie ma możliwości, aby tryb ciemny był zależny od stylu, który wybrał użytkownik w systemie na smartfonie. Pewnie z czasem się to zmieni.

Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode Google Earth na Androida aplikacja jak włączyć dark mode

Dark mode także dla Google Earth w wersji przeglądarkowej

Google Earth dostało wsparcie dla dark mode nie tylko w aplikacji na urządzenia z systemem Android. Taka funkcja została także wprowadzona do programu, do którego dostęp można uzyskać poprzez przeglądarkę internetową. Zmiany są już wprowadzane. Powinniście zobaczyć je po wykonaniu aktualizacji oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij