Udostępnij
Tweetnij

Google zaprezentuje dziś nową aplikację Google Pay

Google Pay zostanie odświeżone. Nowa aplikacja na Androida i iOS zostanie pokazana jeszcze dziś. Kiedy dokładnie zobaczymy nowe Google Pay?

Nowe Google Pay jest w drodze. Firma udostępniła oficjalny teaser, gdzie została zapowiedziana nowa aplikacja na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Oficjalna prezentacja odbędzie się jeszcze dziś. Ma to nastąpić o godzinie 9:27 czasu pacyficznego. U nas będzie wtedy po 18:00.

kiedy nowe Google Pay aplikacja Android iOS

Nowe Google Pay zostało określone tak, że ma poprawić relacje z pieniędzmi. Wiemy, że mają pojawić się nowe funkcje. Tym bardziej, że firma planuje wkroczyć w sektor finansów osobistych. W przygotowaniu jest także karta płatnicza. Wygląda więc na to, że będziemy mieć do czynienia z produktem konkurującym z Apple Card.

Nowe Google Pay na urządzenia z systemami Android i iOS tylko w USA

Początkowo nowe Google Pay zostanie udostępnione tylko użytkownikom telefonów ze Stanów Zjednoczonych. Aplikacja i powiązane nowe usługi nie będą więc jeszcze dostępne dla wszystkich. Z czasem pewnie zostanie wdrożona także na innych rynkach. Na więcej szczegółów trzeba będzie poczekać do planowanego na dziś wydarzenia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij