Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play dostaje nowe ustawienia. Jest też odświeżona nawigacja

Sklep Play z Androida doczekał się nowych zmian. Obejmują one ustawienia. Pojawia się także odświeżona nawigacja. Zobaczmy, jak zmienił się Sklep Play.

Sklep Play doczekał się dużych zmian w 2019 roku, kiedy to zyskał design oparty na Material Theme. Natomiast w zeszłym roku otrzymał dark mode. Teraz pojawiają się nowe modyfikacje. Obejmują one ustawienia aplikacji. Jest też odświeżona nawigacja. Zobaczmy sobie, jak to wygląda.

Nowe ustawienia z aplikacji Sklep Play widoczne są poniżej. Jest to długa lista z dostępem do poszczególnych opcji, ale podzielono ją na cztery główne sekcje, które można zwijać. Widać to na załączonych niżej zrzutach ekranowych. Następnie jest odświeżona nawigacja. Moje aplikacje i gry zostały nieruszone. Zmodyfikowano jednak bibliotekę i inne elementy. Widać to na zrzutach znajdujących się jeszcze niżej.

Sklep Play nowe ustawienia odświeżona nawigacja Google
Sklep Play nowe ustawienia odświeżona nawigacja Google

Nowe ustawienia i nawigacja w aplikacji Sklep Play szeroko udostępniane

Zmiany te u wybranych osób pojawiły się już kilka tygodni temu. Teraz jednak Sklep Play wdraża je znacznie szerzej. Nowe ustawienia i nawigacja pojawiają się u coraz większej liczby użytkowników Androida. Tak więc Google zapewne już je szeroko udostępnia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij