Udostępnij
Tweetnij

Nowy Messenger ponownie dostępny. Teraz Facebook pewnie już go nie wycofa (aktualizacja)

Nowy Messenger niedawno pojawił się na kilka godzin globalnie. Niestety, Facebook niedługo po tym go wycofał po stronie własnych serwerów. Teraz popularny komunikator w odświeżonej wersji został udostępniony ponownie. Pozostaje wierzyć, że tym razem nowy Facebook Messenger nie zostanie znowu wycofany, jak to było kilka tygodni temu.

Aktualizacja: Nowy Messenger powinien od dziś być dostępny u wszystkich. The Verge raportuje, że Facebook kończy rollout zmian. Nowy wygląd komunikatora powinien być dostępny u każdego użytkownika. Oczywiście, warto sprawdzić, czy ma się aktualne wydanie aplikacji.

Nowy Messenger został zapowiedziany na początku maja. Facebook długo kazał na niego czekać. Niedawno zaczęto go udostępniać globalnie. Niestety, prawdopodobnie coś poszło nie tak, bo po kilku godzinach został wycofany. Nowy interfejs pojawił się w aplikacji i zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Potem testowano dark mode. Teraz komunikator w nowej wersji został udostępniony ponownie.

Nowy Facebook Messenger ponownie pojawia się na smartfonach użytkowników. To oznacza, że Mark Zuckerberg i spółka zaczęli znowu go wdrażać. Prawdopodobnie tym razem zmiany zagoszczą na stałe i nie zostaną wycofane. Choć nigdy nic nie wiadomo.

Nowy Facebook Messenger kiedy premiera skąd pobrać komunikator jak włączyć

Nowy Facebook Messenger nie podoba się wszystkim użytkownikom

Nowy Messenger ma odświeżony interfejs użytkownika. Facebook twierdzi, że zmiany wprowadzono, aby ułatwić nawigację po aplikacji i uprościć dostęp do poszczególnych funkcji. Niestety, część użytkowników twierdzi, że zmiany wcale nie są na plus i tak naprawdę wolą stary interfejs. Do którego pewnie mocno się przyzwyczaili.

Niestety, pomimo takich głosów, Facebook będzie już nieugięty. Nowy Messenger stał się faktem i trzeba po prostu się do tego przyzwyczaić. W aplikacji pojawi się także tryb ciemny, na który czekało wiele osób. Zmiany są już wprowadzane i jeśli jeszcze ich nie widzicie, to cierpliwości. Wkrótce pojawią się także na waszym smartfonie i pamiętajcie, że są one wprowadzane po stronie serwerów firmy i to oznacza, że nie macie na to większego wpływu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

źródło: opracowanie własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij