Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe aplikacje na Androida [październik 2018]

Sklep Play ponownie zaroił się od nowych aplikacji i gier. W morzu kolejnych produktów ciężko jednak znaleźć taki, który byłby wartościowy. Mamy jednak kolejną porcję najlepszych, naszym zdaniem, aplikacji, które pojawiły się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem Android. To aplikacje, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Sklep Play to prawdziwy ocean nowych aplikacji i gier. Ciężko wybrać z nich coś ciekawego. Nasza ekipa kolejny raz wybrała dla was jednak najciekawsze aplikacje, które w minionym miesiącu trafiły na urządzenia mobilne z systemem Android.

Poco Launcher

Poco Launcher był już od jakiegoś czasu dostępny w wersji testowej. Dopiero teraz trafił jednak na urządzenia mobilne w pełnej, skończonej wersji. POCO Launcher automatycznie tworzy zestaw zakładek z kategoriami. Co więcej, pozwala na dodawanie dedykowanych widżetów. Ciekawie wygląda także szuflada z aplikacjami, w której znajdziemy różnego rodzaju gry i aplikacje poukładane alfabetycznie. Aplikacja jest dostępna za darmo na urządzeniach mobilnych z systemem Android 5.0 i nowszym.

poco launcher najlepsze aplikacje październik 2018 android

Inware

Inware to aplikacja serwująca użytkownikowi informacje dotyczące naszego smartfona. Możesz tu uzyskać wiele szybkich, zabawnych statystyk. Na liście są między innymi wieści na temat specyfikacji naszego sprzętu, szczegóły odnoszące się do aparatów, poziom poprawek zabezpieczeń i numer modelu telefonu. Tego typu aplikacje pozwalają nauczyć się czegoś o urządzeniu, z którego korzystamy. Inware dostępny jest na urządzeniach mobilnych z Androidem 6.0 i nowszym.

inware najlepsze aplikacje październik 2018

Insect Identifier

Insect Identifier to nowa aplikacja do identyfikacji różnych robali. Używa twojego aparatu. Użytkownicy robią zdjęcia owada, a aplikacja próbuje je zidentyfikować. Działa na owady, pajęczaki, motyle i w zasadzie wszystko, co nazwalibyśmy robalem. Zawiera również wpisy odnoszące do Wikipedii dotyczące wszystkich robaków, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji. Dodatkowo otrzymujesz dziennik zawierający wszystkie zidentyfikowane robaki. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem 5.0 i nowszym.

insect identifier najlepsze aplikacje październik 2018 android

Hyperion Launcher

Hyperion Launcher jest jednym z dwóch dużych launcherów wydanych w tym miesiącu. Hyperion jest nakładką autorstwa tych samych twórców, co Substratum. Ma bardzo prosty interfejs użytkownika bazującego na Androidzie w minimalistycznym stylu. Pod maską ma wiele opcji dostosowywania, w tym zmiany motywów, obsługę pakietów ikon firm trzecich oraz kilka mniejszych elementów wprowadzających ciekawostki do ustawień. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 5.0 i nowszym.

hyperion najlepsze gry mobilne październik 2018 android

Tapete

Tapete to bardzo ciekawa aplikacja, która, jak można się domyślić już po samej nazwie, serwuje nam tapety. Tym razem jednak mamy nieco inne podejście do tego tematu. Każda z serwowanych tutaj tapet jest stworzona przez dewelopera aplikacji. Takich tapet jest zatem dość mało, ale są one ciekawie wykonane, w kreatywnym stylu. Tapete jest aplikacją dostępną do pobrania za darmo na sprzętach mobilnych z Androidem 4.1 i nowszym.

tapete najlepsze aplikacje android październik 2018

Assistant Shortcuts

Assistant Shortcuts to aplikacja zmieniająca rolę naszych przycisków na telefonie. Pozwala na ponowne mapowanie prawie każdego przycisku na urządzeniu, aby te mogły wykonać wiele różnych czynności. Aplikacja działa na różne przyciski, w tym początkowy czy głośności. Nie wszystkie będzie się dało jednak przeprogramować, czego można się było spodziewać po nowym narzędziu. Być może w przyszłości zostaną wprowadzone zmiany. Główna aplikacja jest dostępna za darmo. Dodatki wewnątrz są jednak płatne. Aplikację pobierzecie na urządzenia mobilne z systemem Android 6.0 i nowszym.

assistant shortcuts najlepsze aplikacje android październik 2018

Heritage Scanner

Heritage Scanner to aplikacja, która potrafi odgadnąć twoje dziedzictwo i pochodzenie etniczne na podstawie zdjęcia Twojej twarzy. To powinno pomóc w zawężeniu krajów, z których pochodzi twoja rodzina. Prawda jest taka, że aplikacja raczej myli się w większości przypadków. Może stanowić jednak ciekawostkę do zabawy. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem 5.0 i nowszym.

heritage scanner najlepsze aplikacje android październik 2018

Otter Voice Notes

Otter Voice Notes to intuicyjna aplikacja do robienia notatek, która umożliwia transkrypcję nagrań głosowych, a także łączenie dźwięku i identyfikację poszczególnych mówiących. Używa sztucznej inteligencji do transkrypcji, co naprawdę pomaga zapewnić, że notatki głosowe są poprawnie konwertowane na tekst. Możesz korzystać z aplikacji za darmo, ale będziesz ograniczony do 600 minut każdego miesiąca. Jeśli potrzebujesz więcej minut, to będziesz musiał zapłacić za aplikacje 9,99 dolarów miesięcznie. Można jej używać na urządzeniach z Androidem 4.4 i nowszym.

otter najlepsze aplikacje październik 2018 android

Fog of World

Fog of World to bardzo ciekawa aplikacja, która, jak sama nazwa wskazuje, pokrywa świat swoistego rodzaju mgłą. Tym razem jednak nie chodzi o zjawiska pogodowe, ale o odkrywanie świata. Jest tak podobnie w grach – możemy odkrywać powoli mapę świata. Tutaj również mamy licznik pokazujący, ile świata już widzieliśmy.

fog of world najlepsze aplikacje android październik 2018

Yahoo Together

Yahoo Together to nowa aplikacja do czatowania grupowego podobna do aplikacji takich jak Slack and Discord. Zawiera rozmowy grupowe, przycisk wyciszenia, aby utrzymać denerwujące rozmowy w nocy i inne podstawowe funkcje czatu. Dodatkowo zawiera również opcję przesyłania zdjęć, dokumentów i załączników w formie linków. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 5.1 i nowszym.

yahoo together najlepsze aplikacje październik 2018 android

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij