Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia poprawioną aplikację iCloud dla Windows 10 1809

Apple udostępniło poprawioną wersję aplikacji iCloud dla Windows 10. Poprzednio dostępne oprogramowanie powodowało problemy na komputerach z uaktualnieniem October 2018 Update. Nowa odsłona iCloud z numerkiem 7.8.1 je rozwiązuje i to oznacza, że program można już bez problemu używać na Windows 10 1809.

Windows 10 1809 został ponownie udostępniony wcześniej w tym miesiącu. Niestety, aktualizacja nadal sprawiała pewne błędy związane z kompatybilnością. Te dotknęły także aplikację iCloud od Apple. Dotychczasowe jej wydanie powodowało problemy i dlatego wszyscy czekali na poprawkę. Gigant z Cupertino już ją przygotował i udostępnił dla wszystkich.

iCloud dla okienek w nowej wersji ma numerek 7.8.1. W tej pomniejszej aktualizacji rozwiązano problemy z zakresu kompatybilności z Windows 10 1809. Jak dobrze pamiętamy, Microsoft z tego powodu zablokował dostępność październikowej aktualizacji dla okienek na komputerach, gdzie występowała ta aplikacja od Apple. Ponadto nie dało jej się na nowo zainstalować, bo zgłaszany był komunikat o błędzie, który widzicie poniżej.

Apple iCloud dla WIndows 1809 October 2018 Update problemy błąd instalacja

Windows 10 1809 nadal sprawia pewne problemy

Windows 10 1809 nadal nie jest pozbawiony błędów. Microsoft zablokował dostępność tej aktualizacji nie tylko na komputerach, gdzie znajdowała się apple’owska aplikacja iCloud. Dotyczy to też części maszyn z wadliwymi sterownikami od Intela i wybranymi komputerami z oprogramowaniem firmy Trend Micro. Również z pewnymi układami graficznymi od AMD.

Już w niedługim czasie Microsoft udostępni kolejne zbiorcze uaktualnienie dla Windows 10 1809. To obecnie znajduje się w kanale Release Preview niejawnego programu testów okienek. Wkrótce aktualizacja powinna być dostępna publicznie. W niej zaszyto mnóstwo poprawek różnych błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij