Udostępnij
Tweetnij

Intel ujawnia, kiedy spodziewać się majowej aktualizacji Windows 10

Windows 10 2004, czyli majowa aktualizacja May 2020 Update, jest już blisko. Dokładna data premiery przez firmę Microsoft nie została podana. Jednak rąbka tajemnicy uchylił Intel na własnej stronie. Aktualizacja Windows 10 2004 zostanie udostępniona przed końcem tego miesiąca i podano trzy konkretne terminy.

Windows 10 2004 to majowa aktualizacja o nazwie May 2020 Update. Wiemy, że premiera odbędzie się w tym miesiącu, ale doszło do opóźnień. Microsoft nie podał dokładnej daty premiery, ale mógł to zrobić właśnie Intel, który ostatnio udostępnił zgodne sterowniki. Informacji doszukano się na stronie firmy.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Intel na własnej stronie podał, że Windows 10 2004 będzie udostępniany w dniach pomiędzy 26-28 maja. Pokrywa się to z wcześniejszymi informacjami, które niedawno uzyskał serwis ZDNet. Tam również wspominano, że datą premiery jest 28 maja. Coś więc musi być na rzeczy. Debiut majowej aktualizacji jest już nieodległy.

data premiery Windows 10 2004 May 2020 Update kiedy aktualizacja Patch Tuesday

Windows 10 2004 to duża aktualizacja funkcyjna

Wiemy, że Windows 10 2004 będzie dużym uaktualnieniem okienek. Wniesie znacznie więcej nowości w porównaniu do wersji z numerkiem 1909, którą określano mianem Service Packa dla dziesiątki. Nowe opcje obejmą różne obszary oprogramowania. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że aktualizacja będzie udostępniana etapami. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij