Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 2004 do pobrania w postaci obrazów

Windows 10 2004 to duża aktualizacja rozwijana pod nazwą 20H1. Jej debiut już wkrótce. Tymczasem Microsoft udostępnił obraz ISO z oprogramowaniem. To oznacza, że Windows 10 2004 można teraz zainstalować „na czysto”. Z pominięciem aktualnie posiadanej wersji. Dokładna premiera tego uaktualnienia ciągle jest tajemnicą.

Windows 10 2004 został oficjalnie zapowiedziany w listopadzie. To duża aktualizacja funkcyjna, która wniesie mnóstwo nowości. Teraz dowiadujemy się, że oprogramowanie można instalować „na czysto”. Możliwe to jest poprzez obraz ISO, który udostępnił Microsoft. Tam znajduje się instalator tej edycji okienek.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Wiemy, że obraz ISO Windows 10 2004 bazuje na poglądowej kompilacji systemu. To build z numerkiem 19035 aktualizacji 20H1. Mówi się o tym, że nowe okienka osiągną status RTM jeszcze w tym miesiącu. Możliwe, że niedługo po tym Microsoft ujawni konkretny miesiąc, w którym zamierza udostępnić nowy system. Jeśli chcecie wykonać instalację „na czysto”, to musicie wykonać następujące czynności.

obraz ISO Windows 10 2004 czy warto instalować jak opinie

Tak pobierzesz obraz ISO Windows 10 2004 z instalatorem systemu

Chcąc pobrać obraz ISO z Windows 10 2004, musicie być członkami niejawnego programu beta testów okienek. Następnie należy udać się na specjalną stronę. Tutaj będziecie mogli ściągnąć system. Potem rozpocząć jego instalację na dysku komputera.

Windows 10 2004 wprowadzi wiele nowych funkcji. Będzie znacznie ciekawszą aktualizacją od poprzedniej, którą oznaczono numerem 1909. W tej ostatniej Microsoft skupił się głównie na poprawkach i optymalizacjach. Tym razem nowych funkcji z pewnością nie będzie brakować. Jednak na dostępność dla wszystkich na razie trzeba czekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij