Udostępnij
Tweetnij

„Service Pack” dla Windows 10 wprowadzi usprawnienia z zakresu wydajności

Windows 10 otrzyma w tym roku pierwszy „Service Pack”. Będzie to aktualizacja 19H2, której premiera planowana jest na wrzesień. Dowiadujemy się, że Microsoft planuje zwiększyć wydajność okienek. Ponadto Windows 10 19H2 ma również wpłynąć pozytywnie na czas pracy na baterii laptopów. Aktualizacja jest już blisko.

Windows 10 19H2 to nadchodząca aktualizacja dla okienek i wiemy, że będzie to swego rodzaju „Service Pack” dla „dziesiątki”. Microsoft pomału finalizuje prace nad tym systemem i w tym tygodniu udostępnił nowe kompilacje dla Insiderów. Tam wprowadzono poprawki obejmujące wydajność. Są też ulepszenia z zakresu czasu pracy na baterii.

Microsoft wyjaśnia, że Windows 10 19H2 ulepszy ogólną żywotność baterii w urządzeniach przenośnych. Ma to dotyczyć poprawy energetycznej w przypadku sprzętu z wybranymi procesorami. Jednak konkretnych jednostek nie sprecyzowano. „Service Pack” dla „dziesiątki ma również polepszyć wydajność oprogramowania. Gigant z Redmond wyjaśnia, że system wprowadzi zasadę rotacji, która ma odpowiadać za lepsze rozdzielanie zadań dla preferowanych rdzeni CPU.

Service Pack dla Windows 10 19H2 aktualizacja opinie kiedy premiera gdzie pobrać

„Service Pack” dla Windows 10 z premierą we wrześniu

Microsoft planuje udostępnić pierwszy „Service Pack” dla Windows 10 już we wrześniu. Jeśli zastanawiacie się nad tym, dlaczego tak nazywa się aktualizację 19H2, to już wyjaśniam. Po prostu, nie wprowadzi ona zbyt wielu nowości, do których firma przyzwyczaiła nas publikując co pół roku duże aktualizacje funkcyjne dla „dziesiątki”. Tym razem skupiono się na ogólnej poprawie wydajności i niezawodności systemu operacyjnego, czego przykłady macie opisane powyżej. Dlatego na Windows 10 19H2 mówi się Service Pack.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij